شستوشوی فرش دستباف تبریز

شستوشوی فرش دستباف تبریز


قدمت فرش دستباف تبریز به قبل از دوران صفویه بازمی­گردد. تبریز یکی از قدیمی­ترین و معروف­ترین مراکز بافت فرش دستباف در دنیا به شمار می­آید. مواد اولیه به کار رفته در بافت فرش دستباف تبریز به طور معول از جنس پشم یا ابریشم است. طرح‌­ها و نقشه­‌های فرش تبریز دارای تنوع و زیبایی ویژه از زمان­های گذشته بوده است.

تار فرش تبریز پنبه­ای و بسیار مستحکم  و پود و پرز آن از پشم است. قسمت عمده­ از پشمی که در فرش­بافی تبریز مورد استفاده قرار می­گیرد، از منطقه ماکو تامین می­شود. پشم ماکو موغوب و نسبت به پشم سایر مناطق شمال غربی زبرتر است؛ همین ویژگی سبب شده است که فرش دستباف تبریز نسبت به سایر فرش­های دستباف قدری خشن­تر و زبرتر باشد.

شستوشوی فرش دستباف تبریز در قالیشویی خوشنام

شستوشوی فرش دستباف و علی الخصوص فرش دستباف تبریز به دلیل ویژگی­های خاص آن، نسبت به فرش­های دیگر به زمان و تخصص بیشتری نیاز دارد.

شستشوی  فرش دستبافت به علت بافت طبیعی و رنگ های طبیعی خود نسبت به فرش ماشینی کمی سخت تر است. به همین دلیل در قالیشویی خوشنام، ابتدا با دستگاه های مخصوص فرش دستباف خاک گیری می­شود و  سپس برای جلوگیری از رنگ دادن فرش ،ابتدا با محلول مخصوص شستشو و سپس آب کشی می­گردد.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

قالیشویی خوشنام کرج

قالیشویی خوشنام به عنوان یکی از مجموعه­های حرفه­ای شستوشو و ترمیم فرش، با هدف خدمات رسانی سریع و باکیفیت به هم­استانی­های ساکن البرزآغاز به فعالیت کرده است.  با تماس با کارشناسان روابط عمومی قالیشویی خوشنام طی مدت زمان کوتاهی، پرسنل حمل و نقل قالیشویی خوشنام با مراجعه به محل سکونت و آدرس شما، فرش های کثیف را با رعایت نکات ایمنی و اصول حمل و نقل فرش، تحویل گرفته و در اسرع وقت فرش های تمیز را به منزل شما بازمی گردانند.

  در تمامی این مراحل نیازی به حضور و دخالت شما در جمع آوری، حمل و نقل و سایر امور نظافت فرش نخواهد بود. شما تنها با یک تماس، کار نظافت و شستوشوی فرش های خود را انجام داده اید.

 فرایند شستوشوی قالیچه ها و فرش های منازل شما در قالیشویی خوشنام با رعایت نکات فرهنگی و حساسیت های خانواده های ایرانی در تمیزی فرش پیگیری می شود. ما به خوبی از نگرانی ها و حساسیت های شما در زمینه شستوشوی فرش و نظافت کامل آن آگاه هستیم و می دانیم که فرش و مخصوصا فرش دستباف تبریز، تنها یک وسیله ای در کنار وسیله های دیگر لوازم منزل محسوب نمی شود، بلکه ریشه ای کهن در سنت ها و باورهای ایرانیان دارد. به همین ترتیب نیز از اهمیت پاکیزگی آن برای خانواده ها به خوبی آگاهیم.

شستوشوی فرش دستباف تبریز

پرسنل قالیشویی خوشنام، با فرایند شست و شوی فرش دستبافت، از بین بردن لکه های سخت، ترمیم بافت های آسیب دیده فرش، بازیابی رنگ قسمت های آسیب دیده فرش و سایر موارد آموزش دیده و مجرب هستند. بنابراین قالیشویی خوشنام کرج کار شستوشوی فرش های دستباف همشهریان محترم را با تضمین کامل قبول و همواره رضایت آن ها را دنبال می کند.

برای ثبت سفارش خود می­توانید به دو طریق ثبت آنلاین سفارش و یا تماس تلفنی با کارشناسان قالیشویی خوشنام اقدام نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *