اعلا شویی فرش یکی از خدمات ویژه ای است که قالیشویی خوشنام به مشتریان ویژه خود ارائه می کند. اعلاشویی با شستشوی معمولی تفاوت دارد و در آن از مواد مخصوص استفاده می شود. همچنین فرش های ارزشمند مشتریان در این شیوه شستشو در دو نوبت شسته می شوند. در این مقاله خدمات قالیشویی خوشنام را مرور کرده و تفاوت آن را با شستشوی معمولی فرش برای شما توضیح می دهیم.

اعلاشویی با شستشوی معمولی چه تفاوتی دارد؟

اولین و بارزترین تفاوت بین اعلاشویی و شستشوی معمولی فرش در تعداد دفعات شستن فرش است. در شستشوی معمولی فرش یکبار شسته می شود اما در اعلاشویی امر شستشو به درخواست مشتری دوبار انجام می شود. در فرش هایی که مدت زیادی است شسته نشده اند و یا در معرض رفت و آمد زیادی هستند، نیاز به دفعات شستشو بیشتر احساس می شود. همچنین افرادی که حیوان خانگی در منزل نگهداری می کنند یا کودک نوپا در خانه دارند، تمایل به اعلاشویی فرش خود دارند.

عامل تفاوت دیگر، شوینده هایی است که در اعلاشویی به کار می روند. در این شیوه با استفاده از نرم کننده های مخصوص فرش، نرمی و لطافت اولیه فرش به آن بازگردانده شده و فرش های زبر و سخت، نرم می شوند. مایعاتی که در شستشوی فرش به شیوه اعلاشویی به کار می روند، به حفظ کیفیت فرش کمک کرده و عمر بیشتر آن را تضمین می کنند. در این روش در صورت لزوم، سفیدشویی و همچنین لکه برداری از فرش نیز برای مشتریان خاص و ارجمند قالیشویی خوشنام صورت می گیرد.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

اعلاشویی-در-رشت

مراحل اعلاشویی فرش

در مرحله اول اعلاشویی، فرش مانند شیوه معمولی شسته می شود. با این تفاوت که در این روش از مواد شوینده موغوب تر و با کیفیت تر استفاده می گردد. تمام تلاش متخصصین خوشنام این است که هیچگونه آسیبی به بافت و رنگ فرش وارد نشود. در مرحله بعد عملیات لکه برداری انجام می شود. در این عملیات وجود هرگونه لکه روی فرش توسط کارشناسان با دقت بررسی شده و در صورت لزوم هر نوع لکه چربی، چای، لاک ناخن و … با مواد مخصوص پاک می شوند. در مرحله آخر تار و پود فرش با مواد مخصوص براق شده و برای خشک کردن فرش نیز از اتو پرس های مخصوص اتوکشی و خشک کردن فرش استفاده می شود. در انتها فرش با بسته بندی شیک در درب منزل تحویل مشتریی های گرانقدر خواهد شد.

هزینه اعلاشویی در قالیشوی

عوامل مختلفی در هزینه اعلاشویی نقش دارند. برای مثال ابعاد فرش، نوع بافت و جنس آن در اعلاشویی اثرگذارند. نوع مواد شوینده ای که در اعلاشویی به کار می روند به علت مرغوبیت و نایابی باعث می شود که قیمت این خدمت نسبت به خدمات شستشوی معمولی قالی بیشتر باشد. همچنین شستن چند باره قالی، در کنار سفید شویی و لکه گیری نیز در هزینه اعلا شویی اثرگذار خواهند بود.

خدمات اعلاشویی خوشنام یکی از محبوب ترین خدمات این مجموعه است که مورد استقبال مشتریان حساس و ویژه این مرکز قرار گرفته است. مشتریانی که فرش های اعلای دستباف و ابریشمی دارند، ترجیح می دهند فرش آن ها با شیوه اعلاشویی مجموعه خوشنام با دقت و وسواس بیشتری شسته شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *