قالیشویی در شرق تهران

قالیشویی در شرق تهران


یکی از دغدغه‌های اصلی بسیاری از افرادی که به نظافت و پاکیزگی منزل خود اهمیت می‌دهند، انتخاب یک قالیشویی و مبلشویی مطمئن و با کیفیت است که ضمن نظافت فرش‌ها و مبلمان، آن‌ها را آسیب‌های احتمالی در امان نگه دارد.

قالیشویی خوشنام یکی از بهترین گزینه‌ها برای نظافت فرش، مبل و خوشخواب است که با استفاده از دستگاه‌های ویژه و با کمک کادر اجرایی حرفه‌ای، آسایش خاطر را به‌ شما هدیه می‌دهد. با ما همراه باشید تا شما را با خدمات این قالیشویی معتبر آشنا کنیم.

قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام یک قالیشویی بزرگ و زنجیره‌ای است که در مناطق مختلف استان تهران و همچنین استان البرز، چندین شعبه متفاوت دارد و تمام تلاش خود را برای خدمت‌رسانی سریع و در عین حال باکیفیت به مردم به‌کار می‌بندد.

شعبه شرق تهران نیز یکی از شعبه‌‌های اصلی این قالیشویی است و در اسرع وقت، به افراد ساکن در شرق تهران خدمت‌رسانی می‌کند.

کارکنان حرفه‌ای و دستگاه‌های مخصوص این مجموعه سبب شده‌اند تا کیفیت خدمات خوشنام بالاتر از سایر رقبا باشد. خدمات اصلی قالیشویی خوشنام در شرق تهران از قرار زیر هستند:

همچنین بخوانید


فرش دستباف از جمله مرغوب­ترین انواع فرش­های موجود در بازار جهانی و ایران است. بهترین فرش­های دستباف دنیا، با اسم ایران شناخته می­شوند. فرش دستباف قدمتی طولانی در…..

شستشوی فرش دستباف

فرش‌های دستباف یکی از هنرهای اصیل ایرانی محسوب می‌شوند که در تمام دنیا از ارزش و اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. معمولا در بافت این فرش‌ها از الیاف‌های طبیعی یا ابریشمی استفاده می‌شود، به‌همین علت شدت آسیب‌پذیری آن‌ها نیز بیشتر از فرش‌های ماشینی است.

مجموعه خوشنام حساسیت بالای فرش‌های دستباف را مد نظر قرار می‌دهد و برای شستن آن‌ها از شوینده‌های شیمیایی و اسیدی استفاده نمی‌کند.

فرش‌های دستباف شما در قالیشویی خوشنام در شرق تهران، با استفاده از شوینده‌های گیاهی و با استفاده از دستگاه‌های مخصوص شسته می‌شوند تا بافت آن‌ها آسیب نبیند.

فرش‌های ماشینی

فرش‌های ماشینی طیف وسیعی از فرش را در بر می‌گیرند که از نظر رنگ، الیاف، تار و پود، تراکم و شانه با یکدیگر تفاوت دارند.

این نوع فرش‌ها در بین عامه مردم کاربرد بیشتری دارند و درصد بالایی از فرش‌هایی که را که به قالیشویی خوشنام سپرده می‌شوند، قالی‌های ماشینی تشکیل می‌دهند.

بسیاری از فرش‌های ماشینی نیز در مقابل استفاده از شوینده‌های شیمیایی سخت و روش‌های شستشو آسیب‌پذیر هستند و استحکام خود را از دست می‌دهند.

حفاظت از بافت فرش در قالیشویی خوشنام تنها به فرش‌های دستباف محدود نمی‌شود، بلکه کارکنان این مجموعه فرش‌های ماشینی را با شوینده‌های ملایم شستشو می‌دهند و در عین حال نهایت پاکیزگی را به فرش شما هدیه می‌دهند.

قالیشویی در شرق تهران

رفوی فرش

رفوی فرش به عملیات ترمیم و تعمیر بافت‌های آسیب‌دیده فرش، با توجه به رنگ و الیاف به‌کار رفته در آن گفته می‌شود. مجموعه خوشنام به‌کمک رفوکاران بسیار حرفه‌ای آماده است تا ایرادهای فرش شما را با کمترین هزینه ممکن برطرف کند.

گاهی رفوی فرش قبل از انجام عملیات شستشو و با هدف جلوگیری از بزرگ شدن آسیب مورد نظر انجام می‌شود و در مواردی نیز، افراد فرش‌های خود را تنها برای رفو و بدون نیاز به شستشو، به قالیشویی خوشنام در شرق تهران می‌سپارند.

شستشوی مبلمان

شستشوی مبلمان و خوشخواب نیز از دیگر خدمات مجموعه خوشنام است که در محل و با استفاده از دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *