قالیشویی در نیاوران

قالیشویی در نیاوران


قالیشویی نیاوران

قالیشویی خوشنام یکی از بزرگترین و معتبرترین قالیشویی تهران است که بیش از ده شعبه در نقاط مختلف تهران دارد. یکی از این شعبه‌ها قالیشویی در نیاوران است که خدمات شایسته و مناسبی را به مشتریان ارائه می‌کند و از این طریق اعتماد و رضایت آن‌ها را جلب کند. موارد زیر خدماتی است قالیشویی در نیاوران  در کوتاه‌ترین زمان ارائه می‌کند.

شستشوی فرش

خدمات شستشوی فرش و موکت و قالیچه در تمام قالیشویی‌ها انجام می‌شود. اما آن‌چه اهمیت دارد این است که شستشو به نحوی انجام شود که مشتری بعد از تحویل گرفتن فرش از تمیزی آن رضایت داشته باشد یا در اثر استفاده از شوینده نامناسب یا بی‌تجربگی کارکنان فرش دچار آسیب نشده باشد. بنابراین باید قالیشویی را انتخاب کنید که شما را دچار خسارت نکند.

 با توجه به این‌که در شعبه  قالیشویی در نیاوران از دستگاه‌های مدرن و به روز برای شستشو، آبگیری و خشک کردن فرش استفاده می‌شود احتمال آسیب و خراب شدن فرش بسیار کم است.

با اطمینان می‌توانیم قالیشویی خوشنام را به شما معرفی کنیم زیرا پرسنل مشغول به کار در این قالیشویی نیز تخصص و تجربه‌ی کافی دارند. حتی در صورت نارضایتی از خدمات این امکان برای شما فراهم شده است که فرش را مرجوع کنید و درخواست شستشوی دوباره فرش را داشته باشید.

ضمانت خدمات ارائه شده در قالیشویی تضمین خوبی برای ادعای قالیشویی برای برتری کیفیت خدمات ارائه شده است.

همچنین بخوانید


اهمیت فرش‌ها در چیدمان خانه به‌ویژه برای ما ایرانیان سبب شده است تا بسیاری از ما هزینه‌های زیادی برای شستشو و نظافت فرش‌های خود صرف کنیم…..

 

خدمات ۲۴ ساعته

امکان ثبت سفارش آنلاین ویژگی ممتازی است که در قالیشویی خوشنام برای مشتریان فراهم شده است. این امکان  موجب دسترسی راحت مشتریان به خدمات می‌شود و می‌توانند در هر ساعتی از شبانه روز سفارشات خود را ثبت کنند. علاوه بر این ده درصد تخفیف برای کسانی که خدمات را به صورت آنلاین ثبت کنند در نظر گرفته شده است.

رفوگری و تعمیرات فرش

فرش دستبافت و ماشینی در اثر استفاده ممکن است دچار آسیب شود. این آسیب با خدمات رفوگری قابل تعمیر و بازسازی است. افراد حرفه‌ای در قالیشویی خوشنام مشغول به کار هستند که می‌توانند با بهترین کیفیت پارگی‌ها و آسیب فرش را تعمیر کنند.

فرش‌های دستبافت در اثر ریختن مایعات روی آن ممکن است دچار تغییر یا بهم ریختگی رنگ‌ها شوند که می‌توان با خدمات ویژه‌ای که در قالیشویی خوشنام توسط افراد حرفه‌ای ارائه می‌شود این مورد را نیز برطرف کرد.

قالیشویی در نیاوران

تعرفه مشخص

قیمت شستشوی فرش و موکت و مبلمان بر اساس تعرفه‌ای است که اتحادیه قالیشویی مشخص می‌کند. با توجه به این‌که قالیشویی خوشنام عضو این اتحادیه است هزینه را مطابق این تعرفه‌ها از مشتری دریافت می‌کند.

شستشوی مبلمان و خوشخواب

قالیشویی خوشنام علاوه بر خدماتی که در زمینه‌ی شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی و تعمیرات آن انجام می‌دهد، انواع مبلمان و صندلی رستوران یا سالن‌ها و تشک‌های خوشخواب را هم تمیز می‌کند.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *