بهترین زمان شستشو فرش

بهترین زمان شستشو فرش


به مرور زمان، فرش نیز مانند هر وسیله دیگری در منزل بر اثر آلودگی و استفاده مداوم کثیف می­شود. حاشیه­های فرش، ریشه فرش و بخش­های رنگ روشن فرش به خصوص بیش از جاهای دیگر در فرش در معرض آلودگی هستند. به همین دلیل اگر به طور مرتب فرش­ها را نشوییم، آلودگی­ها و ذرات آلاینده فرش به مرور در آن نفوذ می­کنند و در ساختار فرش تثبیت می­شوند؛ و در نتیجه بعد از چند سال رنگ فرش­ها کدر و باکتری­های موجود در ریشه و تار و پود فرش باعث پوسیدگی آن خواهند شد.

بسیاری از خانواده­ها در روزهای پایانی سال به فکر شستشوی فرش­های خود می­افتند. در سال­های گذشته و ندرتا در این روزها، عده­ای ترجیح می­دهند در منزل و با استفاده از شیوه­های شستوشوی خانگی فرش­های خود را تمیز کنند. اما شستوشوی فرش­ها در هر فصل و زمان از سال مقدور نیس و در این مورد با محدودیت­هایی مواجه هستیم.

بهترین فصل شستوشوی فرش

تاثیرگذاری فصل در شستوشوی فرش از تاثیر مراحل خشک کردن فرش بر کیفیت نظافت قالی آغاز می­شود. در واقع اگر مراحل آبگیری و خشک کردن فرش به روش اصولی و به طور کامل انجام نشود، نه تنها شستوشو تاثیری بر تمیزی فرش نخواهد گذاشت، بلکه باعث افت کیفیت فرش و رنگ­دهی آن خواهد شد. بنابراین قبل از این که شستوشوی خانگی فرش را شروع کنید، از مناسب بودن وضعیت جوی و آب و هوای مناسب اطمینان حاصل کنید.

 امروزه حتی با وجود ماشین آلات و ابزارهای پیشرفته در قالیشویی­های مجهز برای خشک کردن فرش، همچنان نور مستقیم فرش بهترین وسیله برای خشک کردن آن است. به همین دلیل روزهای آفتابی و به طور کلی نیمه اول سال و ماه­های گرم، بهترین زمان برای شستوشوی فرش­ها است.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

خشک کردن فرش در قالیشویی­ها چگونه انجام می شود؟

قالیشویی­های حرفه­ای در تمام طول سال و در فصل­های مختلف موظف به رسیدگی به درخواست­ها و سفارشات مشتریان هستند. گرچه بهترین زمان شستوشوی فرش در قالیشویی­ها نیز همان فصل­های گرم سال است، اما در صورتی هم که شرایط جوی برای خشک کردن فرش مناسب نباشد قالیشویی های حرفه­ای با استفاده از مکانیسم­های پیشرفته به خشک کردن فرش­های شستوشو شده می­پردازند.

  قالیشویی خوشنام که مجهز به گرم‌خانه مخصوص برای خشک کردن قالی است، فرایند خشک کردن قالی مرطوب را با رعایت نکات ایمنی و رعایت استانداردها لازم، انجام می­دهد. نکته مهم در فرانید خشک کردن فرش مرطوب همزمان و یکدست خشک شدن قالی است، به طوری که از زرد شدن رنگ فرش جلوگیری شود. در همین راستا در قالیشویی خوشنام کانون حرارت مرکزی توسط حرارت‌دهنده‌های پیشرفته، تمام فضا به صورت یکدست و مساوی گرم می‌شود و عملیات خشک شدن فرش در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین تکنولوژی انجام می‌گیرد.

بهترین زمان شستشو فرش

قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام با بهره مندی از ماشین آلات پیشرفته و به روز، مواد شوینده مخصوص و پرسنل با تجربه به عنوان یک مجموعه اختصاصی قالیشویی در سراسر کرج و استان البرز به ارائه خدمات با کیفیت در این زمینه می پردازد. برای دریافت مشاوره و همچنین ثبت سفارش می­توانید با کارشناسان قالیشویی خوشنام تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *