Carpet-wash-with-religious-principles


شست و شوی فرش از عواملی است که باعث افزایش طول عمرفرش می شود. با این کار گرد وغبارهایی که درون فرش نفوذ کرده و به وسیله ی جارو برقی نیز بیرون نمی آیند و لکه هایی که در اثر ریختن مواد گوناگون روی فرش ایجاد شده اند، تمیز شده و همچنین از ایجاد کک درون فرش جلوگیری می کند. بهتراست در طول سال حداقل یک بار فرش ها را بشوییم.

قالیشویی خوشنام در کرج با به کارگیری کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته با دقت و ظرافت بالا در تمام فصول سال آماده ی خدمت رسانی به مردم می باشد. همچنین این قالیشویی با تعرفه ی مناسب بهترین خدمات را به مشتریان وفادار خود ارائه می کند. هم وطنان ساکن کرج می توانند بدون نگرانی از وارد شدن آسیب، با خیالی آسوده فرش ها، موکت، مبلمان و… خود را جهت شست و شو به قالیشویی خوشنام بسپارند.

اصولا مردم شستن فرش ها و قالی ها را به ماه های پایانی سال یعنی قبل از خانه تکانی عید موکول می کنند. به همین علت قبل از سال نو قالیشویی ها بسیار شلوغ بود و مشغله کاری بالا گاهی باعث می شود کیفیت خدمات ارائه شده توسط قالیشویی ها پایین بیاید و هزینه ها با افزایش تقاضا نسبت به سایر ماه های سال افزایش یابد. در این تاریخ قالیشویی خوشنام با افزایش پرسنل خود پاسخ گوی شلوغی ها بوده و کیفیت خدمات را مانند دیگر ماه های سال حفظ می کند.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

Carpet-washing-at-home

ممکن است ما در طول سال در فصل های متفاوت نیاز به شستن فرش ها داشته باشیم. شستن فرش در زمستان و پاییز به دلیل بارش باران و برف و سردی هوا ممکن است عمل خشک شدن فرش را با مشکل مواجه سازد و هرچه فرش دیر تر خشک شود امکان پوسیدگی و بوی نا گرفتن بیشتر می شود.  البته در کرج قالیشویی خوشنام با داشتن تجهیزات و دستگاه های خشک کن این مشکل را بر طرف کرده است. در این روش اتاق های مخصوصی را با استفاده از المنت ها و گرم کننده ها تبدیل به گرم خانه می کنند. و فرش را از روی چهار پایه با داربست درون این اتاق ها آویزان کرده و دما را جوری تنظیم می کنند که هیچ مشکلی برای فرش پیش نیاید و در تمام مراحل خشک شدن هوای آزاد در آن جا جریان دارد. فرش ها نزدیک گرم کننده ها قرار داده نمی شوند و سعی می شود گرمای رسیده به دو طرف یکسان باشد.

بهترین فصل برای شستن قالی ها کدام است؟

بهترین زمان برای شست و شوی فرش ها فصل های گرم سال مانند بهار و تابستان می باشد. زیرا در این فصول فرش ها با نور مستقیم آفتاب خشک می شوند. در بهار و تابستان وقتی فرش ها را به قالیشویی خوشنام می سپاریم بعد از شست و شوی اصولی فرش، برای این که دو طرف آن ها هوا بخورد، فرش ها را روی داربست در معرض مستقیم نور آفتاب خشک می کنند. فواید نور آفتاب برای فرش عبارت است از لکه بری، شفاف شدن، براق شدن، ضد عفونی و از بین رفتن عوامل قارچی و میکروبی و از همه مهم تر طاهر شدن فرش با نور آفتاب بنا برگفته های دین اسلام.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *