اتحادیه قالیشویی کرج

اتحادیه قالیشویی کرج


اطلاعات کامل درباره اتحادیه قالیشویی کرج

لکه‌برداری و شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی، یک اقدام نظافتی ضروری است که باعث می‌شود جلوه و زیبایی منزل شما کامل شود؛ همچنین با تمیز کردن فرش‌ها می‌توانید از بروز بیماری‌های و مشکلات تنفسی و گوارشی جلوگیری کنید.

اما نکته بااهمیتی که باید به آن توجه داشته باشید انتخاب یک قالیشویی معتبر است. اتحادیه قالیشویی کرج لیستی از بهترین قالیشویی‌های کرج را به شما ارائه می‌کند.برای اینکه با وظایف و مسئولیت‌های اتحادیه قالیشویی کرج آشنا شوید این مطلب را تا آخر بخوانید.

اتحادیه قالیشویی کرج چه کار می‌کند؟

اتحادیه صنفی است که افراد باتجربه و خوشنامی در آن فعالیت می‌کنند و هدفشان حمایت از حقوق صنفی مشاغل مختلف است؛

همچنین اتحادیه وظیفه دارد بین مشتریان و صاحبان مشاغل هماهنگی ایجاد کنند.اتحادیه صنف قالیشویی کرج با هدف نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی زیر مجموعه خود سعی می‌کند بر کیفیت شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی و خشکشویی مبلمان و تشک‌های خوشخواب،رفوی فرش‌های کهنه و آسیب‌دیده نظارت داشته باشد و برای خدمات مختلف تعرفه‌های مشخصی را تعیین کند.قیمت‌گذاری توسط اتحادیه باعث می‌شود، زمینه بروز تخلفات کاهش پیدا کند و قالیشویی‌های مجاز بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کنند.

همچنین بخوانید


قیمت قالیشویی در کرج

قیمت قالیشویی در کرج شعبه های متفاوت قالیشویی در قسمت های متفاوت شهر کرج راه‌اندازی شده است که انواع خدمات …

سایر وظایف اتحادیه قالیشویی کرج

 رسیدگی به شکایات

در صورتی که مشتریان یک قالیشویی از خدمات شستشو، زمان تحویل سفارشات یا هزینه خدمات شستشو ناراضی باشند، می‌توانند شکایت خود را از طریق اتحادیه قالیشویی کرج پیگیری کنند. البته پیش از سپردن فرش‌ها به قالیشویی کرج باید دقت داشته باشید که قالیشویی عضو رسمی اتحادیه باشد تا بعدا در صورت بروز مشکل بتوانید شکایت خود را پیگیری کنید.

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید و می‌خواهید از شیوه ثبت شکایت در اتحادیه قالیشویی کرج مطلع شوید، بهتر است در ساعات اداری با کارشناسان اتحادیه قالیشویی تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

تعیین قیمت قالیشویی

قیمت قالیشویی بر اساس مترمربع و جنس فرش تعیین می‌شود. قیمت لکه‌برداری و شستشوی انواع فرش دستبافت بیشتر از فرش‌های ماشینی است. زیرا شستن آن‌ یک کار تخصصی است و نیاز به مهارت خاصی دارد.

اتحادیه قالیشویی تعرفه مشخصی را برای شستن فرش‌های ماشینی و دستبافت به قالیشویی‌های عضو اعلام می‌کند تا قیمت‌ها ثابت باشد و مشتریان بتوانند با آسودگی فرش‌های منزل خود را به قالیشویی‌های معتبر بسپارند و هزینه مناسبی را پرداخت کنند.

راهنمای کامل برای آشنایی با اتحادیه قالیشویی کرج - قالیشویی خوشنام

معرفی قالیشویی خوشنام کرج

قالیشویی خوشنام کرج با سابقه‌ای درخشان در زمینه شستشوی انواع فرش‌های دستبافت و ماشینی، رفوی فرش‌های کهنه و آسیب‌دیده و خشکشویی مبلمان و تشک‌های خوشخواب توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. این قالیشویی تعرفه‌های مناسبی دارد و سفارشات را در زمان مشخص شده به مشتریان تحویل می‌دهد.

برای ثبت سفارشات در این مجموعه می‌توانید بدون محدودیت مکانی و زمانی از طریق سایت قالیشویی سفارشات خود را ثبت کنید یا اینکه با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰ تماس بگیرید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *