اتحادیه قالیشویی کرج

اتحادیه قالیشویی کرج


اتحادیه‌های صنفی تشکیل شده از افراد با تجربه و خوشنام هر صنف هستند که به منظور حمایت از حقوق صنفی مشاغل و ایجاد هماهنگی و همکاری بین کسبه و مشتریان تشکیل شده است. صنف قالیشویی کرج هم برای نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی زیرمجموعه تشکیل شده است تا بتواند با افزایش کیفیت شستشوی فرش، نظارت بر قیمت‌گذاری واحد‌های صنفی و جلوگیری از تخلفات مختلف، میزان رضایت‌مندی مشتریان از قالیشویی‌های مجاز فعال در شهر کرج را افزایش دهد.

وظایف اتحادیه قالیشویی کرج در حمایت از مصرف کنندگان

در صورتی که می‌خواهید شستشوی فرش ماشینی و دستبافت خود را به یک قالیشویی فعال در شهر کرج بسپارید، می‌توانید با شماره تلفن اتحادیه قالیشویی کرج تماس حاصل کنید و با استفاده از مشاوره کارشناسان این اتحادیه، از مجاز یا غیرمجاز بودن قالیشویی مورد نظر مطلع شوید و همچنین از قیمت‌های مصوب این اتحادیه مطلع شوید. سپس می‌توانید با خیال آسوده شستشوی فرش خود را به آن قالیشویی بسپارید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

یکی از مهم‌ترین وظایف اتحادیه فرش فروشان و قالیشویان کرج حمایت از مصرف کنندگان است. در صورتی که از خدمات یک قالیشویی مجاز تحت نظرات این اتحادیه ناراضی هستید، می‌توانید با مراجعه به اتحادیه قالیشویی کرج شکایت خود از آن واحد صنفی را ثبت کنید تا با صنف متخلف برخورد قانونی شود. در برخی موارد همچنین شکایت مشتریان می‌تواند به پلمپ آن واحد صنفی هم منجر شود. رسیدگی به شکایت مصرف کنندگان ظرف مدت ۱۰ روز کاری یا کمتر از آن انجام خواهد شد. همچنین در صورت لزوم، پرونده شکایت مشتری به تعزیرات حکومتی نیز ارسال خواهد شد تا این سازمان با دعوت شاکی و متشاکی به پرونده مذکور رسیدگی کند و سپس حکم نهایی را صادر کند. لازم به ذکر است که شما می‌توانید روزهای کاری و در ساعات اداری با اتحادیه فرش فروشان و قالیشویان کرج تماس حاصل کنید و به صورت تلفنی از مشاوره کارشناسان این اتحادیه بهره‌مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش آنلاینتماس فوری