شهرفرش آدرس و لیست شعبات آن

شهر فرش کجاست؟

شهر فرش کجاست؟


اگر به دنبال خرید یا حتی لذت بردن از دیدن نقش و نگار فرش‌ها هستید، شهر فرش متنوع‌ترین مکانی است که می‌توانید به آنجا سر بزنید. در این فروشگاه بزرگ شما می‌توانید انواع فرش ماشینی ایرانی و خارجی، کلاسیک و فانتزی را مشاهده کنید که برندهای معتبر با خود به شهر فرش آورده‌اند و با قیمت کارخانه آن را به فروش می‌رسانند. به جز ایران که در همه جای کره خاکی به مهد فرش مشهور است، در شهر فرش شما می‌توانید انواع فرش‌های وارداتی از برندهای ترکیه‌ای، بلژیکی و هندی را هم مشاهده کنید و اگر پسند کردید، با بهترین قیمت و شرایط از شهر فرش تهیه کنید.

فروشگاه بزرگ شهر فرش، به عنوان نماینده‌ای برای شرکت‌های بافندگی و تولید فرش تافته، فرش اعیان، فرش پردیسان، فرش بهشتی تبریز، فرش داریوش، فرش قیطران و چندین شرکت تولیدکننده معتبر فرش از سراسر کشور فعالیت می‌کند. قیمت فرش‌ها در شهر فرش کاملاً متنوع است. در واقع قیمت فرش‌ها به کارخانه تولیدکننده آن و تراکم فرش (۱۰۰۰ شانه یا ۱۲۰۰ شانه) بستگی دارد. اما به جرأت می‌توان گفت که شهر فرش یکی از متنوع‌ترین فروشگاه‌های فرش در کشور است.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

اطلاعات شعب شهر فرش

تا پیش از این شهر فرش در سه شعبه که هر سه در تهران واقع شده‌اند فعالیت می‌کرد. اما اکنون شعبه چهارم شهر فرش در شمال کشور، استان مازندران، کیلومتر ۸ جاده بابل، بابلسر راه اندازی شده است. شماره مرکز تماس مشتریان شهر فرش ۰۲۱۴۸۰۶۲ است.
شعبه مرکزی شهر فرش در آدرس تهران، بعد از میدان آزادی، روبروی تهران سر واقع شده است.
شعبه غرب تهران شهر فرش در کیلومتر ۱۵ بزرگراه لشکری، بعد از پل ایران خودرو، نخستین خروجی به طرف لاین کندرو واقع شده است.
شعبه میدان حر تهران شهر فرش در خیابان کارگر جنوبی، پایین‌تر از میدان حر و در مجتمع صبا واقع شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش آنلاینتماس فوری