قالیشویی خوشنام در جیحون - قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام در جیحون


قالیشویی خوشنام بزرگترین قالیشویی است که بیش از ده‌ها شعبه در تهران و کرج دارد و به تمام مناطق خدمات رسانی انجام می‌دهد. همین ویژگی باعث می‌شود تمام افراد بتوانند نزدیکترین شعبه به محل زندگی خود را انتخاب کنند و از خدمات شستشو و خشکشوئی استفاده کنند. در این مطلب به بررسی خدمات قالیشویی خوشنام در جیحون می‌پردازیم.

شستشوی انواع فرش

قالیشویی در جیحون مجهز به دستگاه‌های پیشرفته است و انواع فرش‌های ماشینی و دستبافت را با دقت زیادی می‌شوید. همچنین درصورتی‌که فرشی گران قیمت و نفیس هم داشته باشید و نگران از دست رفتن کیفیت آن با شستشو باشید می‌توانید به خدمات این شعبه اعتماد کنید و با خیال راحت فرش را به قالیشویی بسپارید.
اما اگر فکر می‌کنید قالیشویی خوشنام فقط فرش می‌شوید، باید بگوییم اشتباه می‌کنید، چون در این شعبه انواع موکت و تابلو فرش هم شسته و تمیز می‌شوند.

همچنین بخوانید


یکی از دغدغه‌های کسانی‌که زندگی آپارتمان نشینی دارند این است که چطور فرش و موکت را بشویند یا اینکه آن را به کدام قالیشویی تحویل دهند که هم هزینه‌ی آن مناسب باشد و…..

خشکشوئی مبلمان

مبلمان منزل یا اداری بر اثر نشست و برخاست‌های مکرر و در اثر گرد و غبار کثیف می‌شود. حتی کسانی که فرزند خردسال دارند با ریختن مواد غذایی یا شیر روی مبلمان هم مواجه می‌شوند. با استفاده از خدمات خشکشوئی مبلمان قالیشویی خوشنام در جیحون می‌توانید تمام لکه‌ها را از روی مبلمان پاک کنید و با تمیزی و درخشندگی آن‌ها روبرو شوید.
مزیت استفاده از این شیوه این است که کارکنان در محل حاضر می‌شوند و عملیات خشکشوئی را انجام می‌دهند. به این ترتیب نیازی نیست با زحمت زیاد مبلمان را به قالیشویی منتقل کنید.

رفوکاری فرش‌های کهنه و آسیب دیده

قالیشویی در جیحون رفوکارن حرفه‌ای دارد که می‌توانند فر‌ش‌های آسیب دیده و کهنه را ترمیم و بازسازی کنند. فرش‌هایی که در اثر ریختن جوهر دچار تغییر رنگ می‌شوند یا در اسباب‌کشی دچار پارگی می‌شوند یا حتی ریشه‌های آن در اثر استفاده خراب شده را می‌توانید به این قالیشویی بسپارید.

قالیشویی خوشنام در جیحون - قالیشویی خوشنام

خشکشوئی تشک خوشخواب

همه‌ی ما می‌دانیم تشک‌های خوشخواب در اثر عرق کردن هنگام خواب و انتقال گرد و غبار بدن به رختخواب کثیف می‌شوند و تغییر رنگ می‌دهد، به همین دلیل لازم است هر چند وقت یک بار شسته شود. همچنین تشک‌های طبی که بیماران ساعت‌های طولانی روی آن می‌خوابند، خیلی زود کثیف می‌شود.
اما با توجه به اینکه شستن تشک‌های خوشخواب در خانه امکان پذیر نیست و کیفیت آن را خراب می‌کند، بهتر است با استفاده از خدمات خشکشوئی قالیشویی خوشنام در جیحون آن‌ها را تمیز کنید. خدمات خشکشوئی تشک هم مانند خشکشوئی مبلمان در محل انجام می‌شود و نیازی به حمل و نقل ندارد.

چگونه با قالیشویی خوشنام در جیحون ارتباط برقرار کنیم؟

برای ارتباط با شعبه‌ی کرج می‌توانید با ده خط ویژه با شماره تلفن‌های ۰۲۶۹۱۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰ و ده خط ویژه تهران به شماره تلفن‌های ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۱۴۴۶۳۱۸۱۸ تماس بگیرید.
همچنین درصورتی‌که سفارشات خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت کنید می‌توانید ده درصد تخفیف بگیرید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *