قالیشوئی خوشنام در مهرآباد - قالیشویی خوشنام

قالیشوئی خوشنام در مهرآباد


آشنایی با خدمات قالیشوئی خوشنام در مهرآباد

با تغییر سبک زندگی اغلب افراد دیگر فرصت و فضای کافی برای شستن فرش در خانه را ندارند و ترجیح می‌دهند از خدمات قالیشوئی‌ها معتبر استفاده کنند. در این مطلب شما را با انواع خدمات قالیشوئی برای شستن فرش و ترمیم آن آشنا می‌کنیم. پس با ما همراه باشید و از اطلاعات دقیقی که در اختیارتان می‌گذاریم استفاده کنید.

شعبه قالیشوئی مهرآباد معتبر است؟

قالیشوئی خوشنام عضو اتحادیه قالیشوئی و معتبر است. عضویت در اتحادیه این مزیت را دارد که می‌توانید از تمیز شدن فرش‌ها و هزینه‌های مناسب آن مطمئن باشید. زیرا تعرفه‌های شستن انواع فرش دستبافت و ماشینی و تابلو فرش از طرف اتحادیه به قالیشوئی‌های عضو ابلاغ می‌شود و آن‌ها موظف‌اند مطابق تعرفه‌ها از مشتریان هزینه دریافت کنند.
عضویت در اتحادیه قالیشوئی این مزیت را هم دارد که در صورت بروز مشکل یا آسیب به فرش مشتری می‌تواند موضوع اختلاف را از طریق اتحادیه پیگیری کند.

همچنین بخوانید


برخی افراد در منزل خود انواع فرش از جمله دستبافت دارند و می‌خواهند نحوه شستن آن را آموزش ببینند. شستن این فرش اصول و قواعدی دارد که باید آن‌ها را رعایت کرد تا….

قالیشوئی خوشنام در مهر آباد چگونه فرش‌ها را می‌شوید؟

قالیشوئی خوشنام یا استفاده از بهترین شوینده‌های گیاهی انواع فرش دستبافت و ماشینی را می‌شوید. این شوینده‌ها هیچ تغییری در رنگ الیاف فرش یا کیفیت آن ایجاد نمی‌کنند و آسیبی به فرش نمی‌زنند. از طرف دیگر شوینده‌هایی که در این قالیشوئی استفاده می‌شود هیچ آسیبی هم به محیط زیست نمی‌زنند.
مراحل شستن فرش در قالیشوئی خوشنام در مهرآباد به ترتیب زیر است.
۱. غبارگیری و تمیز کردن فرش‌های دستبافت و ماشینی
۲. لکه‌گیری فرش با استفاده از حلال مناسب
۳. شستن انواع فرش دستبافت و ماشینی با شوینده‌ی مرغوب
۴. آبگیری فرش با دستگاه‌های مخصوص و خشک کردن آن در گرمخانه

ضمانت خدمات شستشوی انواع فرش

قالیشوئی خوشنام در مهرآباد با استفاده از دستگاه‌های به‌روز دنیا و به کارگیری پرسنل با تجربه و متخصص تمام تلاش خود را می‌کند تا به بهترین شیوه فرش‌ها را بشوید و آن را تمیز به مشتری تحویل بدهد. همچنین برای اینکه مشتریان را از دریافت خدمات مطلوب مطمئن کند، به مدت ۵ روز خدمات ارائه شده را تضمین می‌کند.
یعنی اگر مشتری بعد از تحویل سفارش از تمیزی محصولات رضایت نداشت، می‌تواند سفارش را مرجوع کند تا فرش مجدداً شسته و تمیز شود.

قالیشوئی خوشنام در مهرآباد - قالیشویی خوشنام

سایر خدمات قالیشوئی مهرآباد شامل موارد زیر است:
• ترمیم و بازسازی فرش‌های کهنه و آسیب دیده
• خشکشویی انواع مبلمان راحتی و سلطنتی، صندلی‌های رستوران‌ها
• خشکشوئی و تمیز کردن تشک‌های خوشخواب تک نفره و دو نفره

راه‌های ارتباط با قالیشوئی مهر آباد

برای تماس با شعبه‌ی قالیشوئی خوشنام در مهرآباد و سفارش شستشو یا ترمیم فرش می‌توانید با ده خط ویژه به شماره ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ یا ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰ تماس بگیرید. درصورتی‌که ساکن تهران هستید هم می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۱۴۴۶۳۱۸۱۸ تماس بگیرید.
همچنین می‌توانید سفارشات را به صورت آنلاین در سایت ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان قالیشوئی باشید. با استقاده از این شیوه امکان برخورداری از ۱۰ درصد تخفیف برای شما فراهم است.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش آنلاینتماس فوری