شکایت از قالیشویی به چه دلیل و چگونه انجام می‌شود؟ - قالیشویی خوشنام

شکایت از قالیشویی به چه دلیل و چگونه انجام می‌شود؟


شکایت از قالیشویی به چه دلیل و چگونه انجام می‌شود؟

در گذشته، فرش‌ها را در حیاط خانه‌ها می‌شستند و روی پشت بام پهن می‌کردند تا خشک شود. شاید این روش برای بچه‌ها لذت‌بخش بود و به آن‌ها فرصت بازی و شادی می‌داد؛ اما مادر و پدر خانواده مجبور بودند خستگی، کمردرد و زانو درد ناشی از آن را تحمل کنند. امروزه قالیشویی‌ها جای این فرآیند وقت‌گیر را گرفته‌اند و فرش‌های شما را خیلی سریع و راحت می‌شویند. با این حال، قالیشویی گاهی اوقات ممکن است به فرش شما آسیب برساند.

دانستن نحوه شکایت از قالیشویی در این شرایط به شما کمک می‌کند از حقوق قانونی خود محافظت کنید.در این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد علت و نحوه شکایت از قالیشویی با شما صحبت کنیم. با دانستن روش شکایت از قالیشویی می‌توانید در صورت آسیب به فرش یا گم‌شدن آن، از قالیشویی مربوطه شکایت کنید.

علل شکایت از قالیشویی

گاهی اوقات ممکن است قالیشویی به فرش شما آسیب برساند. در برخی شرایط هم ممکن است فرش شما گم شود. همچنین قالیشویی برای سود بیشتر ممکن است فرش شما را با فرشی مشابه اما بی‌کیفیت جایگزین کند به این امید که شما متوجه نشوید! تمام این شرایط می‌توانند علت شکایت شما از شرکت قالیشویی مربوطه باشند؛ اما چطور می‌توان از قالیشویی شکایت کرد؟

همچنین بخوانید


قیمت قالیشویی در سال ۱۴۰۲ به‌صورت رسمی از سوی اتحادیه صنف قالیشویی‌های کشور اعلام شده است که در این مقاله می‌خواهیم در مورد آن صحبت کنیم …

نحوه شکایت از قالیشویی

مصالحه با قالیشویی

اگر مطمئن هستید که قالیشویی مقصر آسیبی است که هنگام دریافت خدمات رخ داده، در این صورت می‌توانید شکایت کنید. در ابتدا بهتر است با خود قالیشویی صحبت کرده و مشکل را با آن‌ها در میان بگذارید. اگر قالیشویی مربوطه، شرکت معتبری باشد، برای جبران خسارت اقدام خواهد کرد. در حالی که نتوانستید با قالیشویی مورد نظر، مصالحه کنید، می‌توانید به سراغ شکایت از آن بروید.

شکایت از قالیشویی به اتحادیه صنف قالیشویان

اگر قالیشویی مورد نظر حاضر به رفع خسارت شما نیست، می‌توانید به اتحادیه صنف قالیشویان شکایت کنید. برای شکایت از قالیشویی در اتحادیه صنف قالیشویان می‌توانید به صورت حضوری یا آنلاین به سایت مربوطه مراجعه کرده و شکایت خود را ثبت کنید. اتحادیه صنف در صورت شکایت شما از قالیشویی، یک کارشناس را به محل اعزام می‌کند تا مشکل بررسی شده و تأیید شود که آیا آسیب به فرش شما توسط قالیشویی ایجاد شده یا خیر. اگر مشخص شود که قالیشویی مقصر آسیب به فرش شما بوده، اتحادیه صنف قالیشویان، شرکت مربوطه را مجبور به پرداخت خسارت شما خواهد کرد.

شکایت از قالیشویی به چه دلیل و چگونه انجام می‌شود؟ - قالیشویی خوشنام

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم در مورد علل و نحوه شکایت از قالیشویی صحبت کنیم. دریافتیم که در صورت آسیب به فرش یا گم‌شدن آن و … می‌توان از قالیشویی شکایت کرد. همچنین متوجه شدیم که چطور باید از قالیشویی شکایت کنیم و مراحل شکایت به چه صورت پیش می‌رود.

بهترین روش برای پیشگیری از بروز هرگونه مشکلی، انتخاب قالیشویی معتبر است. شما می‌توانید وارد سایت اتحادیه صنف قالیشویان شده و لیست قالیشویی‌های معتبر را مشاهده کنید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، از شما متشکریم. امیدواریم با مطالب ارائه‌شده در این مقاله، بتوانید از قالیشویی مورد نظر خود شکایت کنید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *