خدمات قالیشویی خوشنام در شهر زیبا

خدمات قالیشویی خوشنام در شهر زیبا


آشنایی با خدمات قالیشویی خوشنام  در شهر زیبا

در زندگی ما ایرانیان فرش جایگاه ویژه‌ای دارد و تمام ما برای دکوراسیون منازل خود از انواع فرش‌های دستبافت و ماشینی و قالیچه استفاده می‌کنیم. اما به جز نشستن گرد و خاک یا راه رفتن روی فرش عوامل دیگری هم باعث کثیف شدن فرش می‌شود. مثلاً اگر فرزند خرسال داشته باشید حتماً تجربه‌ی ریختن شیر، نوشیدنی یا مواد غذایی را روی فرش داشته‌اید. برای آشنایی با خدمات شستشوی قالیشویی خوشنام در شهر زیبا می‌توانید این مطلب را بخوانید.

مراحل شستن فرش در قالیشویی شهر زیبا

قالیشویی خوشنام از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته‌ای برای شستن فرش‌ها استفاده می‌کند. حتی کارکنان این قالیشویی هم با تجربه هستند و در حین انجام کار با سهل انگاری موجب آسیب به فرش‌ها نمی‌شوند. پس کسانی که قصد دارند فرش‌های خود را به قالیشویی بسپارند با اطمینان می‌توانند از خدمات این قالیشویی معتبر استفاده کنند.

مراحل شستن فرش در این قالیشویی شامل موارد زیر است.

همچنین بخوانید


فرش یکی از اجزای اصلی دکوراسیون منازل ایرانی است. ما ایرانی‌ها طبق یک رسم قدیمی منازل خود را نزدیک عید گردگیری و تمیز می‌کنیم و فرش‌ها را به….

غبار گیری فرش

اولین مرحله برای شستن فرش، غبارگیری از فرش است. وقتی فرش‌ها با استفاده از دستگاه تمیز و غبارگیری شوند به راحتی تمیز می‌شوند.

لکه برداری از روی فرش

قبل از شستن فرش بهتر است لکه‌های روی آن با حلال مناسب تمیز شود. لکه‌های مواد غذایی یا نوشیدنی به راحتی تمیز می‌شود، اما اگر رنگ، لاک یا قهوه روی فرش ریخته باشد حتماً باید از شوینده یا حلالی استفاده کنید که بتواند به خوبی لکه را پاک کند.

یکی از ویژگی‌های ممتاز قالیشویی در شهر زیبا این است که حتماً قبل از فرایند شستشو فرش‌ها را به دقت لکه برداری و تمیز می‌کند تا وقتی مشتری فرش را تحویل می‌گیرد از تمیزی آن رضایت داشته باشد.

شستن فرش

اولین نکته‌ای که برای شستن فرش باید به آن دقت شود این است که از شوینده مرغوب و با کیفیت برای شستن آن استفاده شود. چون اگر شوینده کیفیت لازم را نداشته باشد، الیاف فرش خراب و زیر می‌شود، رنگ آن کدر می‌شود و در نهایت فرش زیبایی و کیفیت قبل را نخواهد داشت.

در قالیشویی خوشنام شهر زیبا از شوینده‌های سازگار با الیاف فرش که فاقد مواد آسیب رسان باشد استفاده می‌شود تا از ارزش فرش کاسته نشود، همچنین فرش تمیز و درخشان باشد.

خدمات قالیشویی خوشنام در شهر زیبا

خشک کردن فرش

یکی از مراحل مهم در شستن و تمیز کردن انواع فرش، خشک کردن آن است. چون اگر فرش‌ها با دقت آبگیری نشوند، بعد از خشک شدن آن متوجه می‌شویم که ریشه‌های فرش زرد و خراب شده است. پس این مرحله هم باید به طور دقیقی انجام شود.

سایر خدمات قالیشویی خوشنام در شهر زیبا

با اینکه اصلی‌ترین وظیفه‌ای که از یک قالیشویی انتظار می‌رود شستن و تمیز کردن فرش است اما فعالیت‌ها و خدمات دیگری هم در این مراکز انجام می‌شود. انواع خدمات قالیشویی خوشنام شامل موارد زیر است.

  • شستن تابلو فرش و موکت
  • تمیز کردن و خشکشوئی مبلمان
  • خشکشوئی تشک خوشخواب تک نفره و دو نفره

برای تماس با شعبه‌های قالیشویی خوشنام در تهران می‌توانید با شماره تلفن‌ ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و برای تماس با شعبه کرج با شماره تلفن ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ تماس بگیرید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *