قالیشویی خوشنام در شعبه ستارخان

قالیشویی خوشنام در شعبه ستارخان


آشنایی با قالیشویی در ستارخان

فرش یکی از اجزای اصلی دکوراسیون منازل ایرانی است. ما ایرانی‌ها طبق یک رسم قدیمی منازل خود را نزدیک عید گردگیری و تمیز می‌کنیم و فرش‌ها را به قالیشویی می‌سپاریم. قالیشویی خوشنام یکی از بزرگترین و معروف‌ترین قالیشویی‌هاست که شعبه‌های متعددی در سطح شهر تهران و کرج دارد. در این مطلب می‌خواهیم شما را با خدمات قالیشویی خوشنام در شعبه ستارخان آشنا کنیم.

شستن انواع فرش دستبافت و ماشینی

شستن و تمیز کردن انواع فرش دستبافت و ماشینی با سایزهای مختلف در قالیشویی خوشنام در شعبه ستارخان انجام می‌شود. برای شستن فرش‌ها از نیروی کار حرفه‌ای و متخصص استفاده می‌شود که در کار خود تجربه‌ی کافی دارند و می‌توانند فرش‌ها را به دقت بشویند.

همچنین اگر می‌خواهید فرش‌ها را به یک قالیشویی بسپارید که از ماشین آلات تخصصی و ابزارهای پیشرفته استفاده ‌کند، قالیشویی خوشنام بهترین انتخاب است.

همچنین بخوانید


انتخاب قالیشویی معتبر و با سابقه در حفظ کیفیت فرش اهمیت زیادی دارد. با توجه به اینکه قیمت انواع فرش دستبافت و ماشینی هم بالاست لازم است در شستشوی آن دقت لازم…..

ترمیم و بازسازی فرش‌

مدتی بعد از استفاده کردن از فرش‌ها ریشه‌های آن دچار آسیب و خرابی می‌شود، یا اینکه رنگ الیاف آن تغییر می‌کند. حتی ممکن است در اثر جابه جاکردن قسمتی از فرش پاره شود یا بر اثر رطوبت پوسیده باشد. در این مواقع می‌توانید فرش را به یک قالیشویی معتبر بسپارید که با استفاده از رفوکاران حرفه‌ای فرش را برای شما تعمیر و بازسازی کنند. خوشبختانه قالیشویی در ستارخان این کار را با قیمت مناسب و رفوکاران حرفه‌ای انجام می‌دهد.

شستن موکت، تابلو فرش و کالای خواب

علاوه بر اینکه انواع فرش‌ها را برای شستشو می‌توانید به قالیشویی خوشنام بسپارید، می‌توانید از خدمات شستن موکت و تابلو فرش هم استفاده کنید. تشک‌های خوشخواب تک نفره و دو نفره هم که در منزل به راحتی شسته و تمیز نمی‌شوند، در قالیشویی به راحتی تمیز می‌شوند.

خشکشوئی مبلمان قالیشویی خوشنام در ستارخان

با ریختن مواد غذایی یا نوشیدنی روی مبل، لکه‌هایی روی پارچه‌ی آن ایجاد می‌شود که نیاز ب شستشو و تمیز کردن دارد. حتی اگر چیزی هم روی مبل‌ها نریزد، در اثر نشستن گرد و غبار روی مبل‌ها رنگ پارچه‌های ان تغییر می‌کند و تیره می‌شود. اما با استفاده از خدمات مبل‌شوئی قالیشویی خوشنام در ستارخان می‌توانید مبل‌ها را تمیز کنید و از نشستن روی مبل‌های تمیز و درخشان استفاده کنید.

قالیشویی خوشنام در شعبه ستارخان

قالیشویی خوشنام از چه شوینده‌ای استفاده می‌کند؟

استفاده کردن از شوینده مرغوب در حفظ کیفیت فرش تاثیر زیادی دارد. چون اگر قالیشویی را به یک قالیشویی نامعتبر بسپرید، در اثر استفاده کردن از شوینده‌های بی کیفیت رنگ فرش‌های شما خراب می‌شود و از ارزش آن کاسته می‌شود. اما اگر از خدمات قاب=لیشوئی خوشنام در ستارخان استفاده کنید می‌توانید اطمینان داشته باشید که فرش‌های گران قیمت شما آسیبی نمی‌بیند و سالم می‌ماند.

چگونه سفارشات را در قالیشویی خوشنام ثبت کنیم؟

برای ثبت سفارش در قالیشویی خوشنام دو راه دارید.

  • سفارشات را به صورت آنلاین در سایت قالیشویی ثبت کنید و از ده درصد تخفیف ثبت آنلاین سفارشات استفاده کنید.
  • با شماره تلفن‌های ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ در کرج یا شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ در تهران تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت کنید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *