قالیشوئی در ظفر

قالیشوئی در ظفر


آشنایی با قالیشوئی در ظفر

انتخاب قالیشوئی معتبر و با سابقه در حفظ کیفیت فرش اهمیت زیادی دارد. با توجه به اینکه قیمت انواع فرش دستبافت و ماشینی هم بالاست لازم است در شستشوی آن دقت لازم بکار گرفته شود تا مجور نباشد فرش را تعویض کنید. در این مطلب یکی از بهترین شعبه‌های قالیشوئی خوشنام یعنی قالیشوئی در ظفر را معرفی می‌کنیم.

خدمات تخصصی  شستشو و بازسازی فرش در قالیشوئی ظفر

قالیشوئی خوشنام در ظفر از پرسنل با تجربه و کارآزموده برای شستن و تمیز کردن فرش‌ها بهره می‌گیرد و همین امر باعث می‌شود حین شستشو یا خشک کردن فرش آسیبی به آن وارد نشود و فرش دچار زدگی یا پارگی نشود. همچنین رنگ الیاف فرش هم هم مانند پیش از شستشو حفظ می‌شود و تغییری نمی‌کند.

اما خدمات قالیشوئی فقط منحصر به شستن فرش‌های دستبافت و ماشینی نیست، بلکه تعمیرات و رفوی فرش هم در این مرکز انجام می‌شود. اگر فرش شما در یک ناحیه دچار پوسیدگی شده یا ریشه‌های آن خراب شده یا حتی رنگ قسمتی از آن بر اثر ریختن رنگ یا مواد شیمیایی خراب شده است می‌توانید از خدمات بازسازی فرش در این قالیشوئی استفاده کنید.

یکی دیگر از خدمات قالیشوئی خوشنام در ظفر شستشوی مبلمان است که در محل ارائه می‌شود. یعنی لازم نیست مبلمان خود را به قالیشوئی ببرید، بلکه با پرسنل تماس می‌گیرید و آن‌ها در محل حاضر می‌شوند و مبل‌ها را می‌شویند.

همچنین بخوانید


سالیان پیش منازل فضای کافی برای شستن فرش و موکت را داشتند، اما در حال حاضر با توجه به زندگی آپارتمان نشینی دیگر این امکان وجود ندارد و لازم است…..

تحویل به موقع سفارشات در قالیشوئی

یکی از مهمترین مواردی که برای خانم‌های خانه‌دار اهیمت دارد این است که فرش‌ها را در زمانی که نیاز دارند تحویل بگیرند. به خصوص در مواقع شلوغ سال مانند نوروز که سفارشات به قالیشوئی زیاد است. قالیشوئی در ظفر این ویژگی را دارد که سفارشات را در با حداکثر سرعت آماده می‌کند و در زمان مقرر شده به مشتریان حویل می‌دهد.

همین امر باعث می‌شود اعتماد مشتریان به این قالیشوئی بالا برود و بتوانند بدون نگرانی از زمان تحویل، سفارشات را ثبت کنند.

قیمت خدمات قالیشوئی خوشنام در ظفر چقدر است؟

قالیشوئی خوشنام ده‌ها شعبه در سراسر استان تهران و کرج دارد و قیمت ارائه خدمات در آن‌ها یکسان است. این ویژگی یک مزیت است و شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی از تفاوت قیمتی فرش‌ها یا تابلو فرش را به نزدیک‌ترین شعبه در محل زندگی خود بسپارید.

قیمت شستشوی فرش در این قالیشوئی بر اساس مصوبه اتحادیه قالیشوئی است و متراژ فرش و جنس آن تعیین کننده‌ی هزینه‌ی شستشوی فرش است.

قالیشوئی در ظفر

راه‌های ارتباط با قالیشوئی خوشنام

قالیشوئی خوشنام در مناطق مختلف تهران و کرج شعبه دارد. راه‌ تماس تلفنی با شعبه‌های کرج از طریق ده خط ویژه با شماره تلفن‌های ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰ و  شعبه‌های تهران با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۱۴۴۶۳۱۸۱۸ است. اط طریق ثبت آنلاین سفارشات می‌توانید از تخفیف ویژه هم برخوردار شوید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش آنلاینتماس فوری