قالیشویی در ظفر

قالیشویی در ظفر


آشنایی با قالیشویی در ظفر

انتخاب قالیشویی معتبر و با سابقه در حفظ کیفیت فرش اهمیت زیادی دارد. با توجه به اینکه قیمت انواع فرش دستبافت و ماشینی هم بالاست لازم است در شستشوی آن دقت لازم بکار گرفته شود تا مجور نباشد فرش را تعویض کنید. در این مطلب یکی از بهترین شعبه‌های قالیشویی خوشنام یعنی قالیشویی در ظفر را معرفی می‌کنیم.

خدمات تخصصی  شستشو و بازسازی فرش در قالیشویی ظفر

قالیشویی خوشنام در ظفر از پرسنل با تجربه و کارآزموده برای شستن و تمیز کردن فرش‌ها بهره می‌گیرد و همین امر باعث می‌شود حین شستشو یا خشک کردن فرش آسیبی به آن وارد نشود و فرش دچار زدگی یا پارگی نشود. همچنین رنگ الیاف فرش هم هم مانند پیش از شستشو حفظ می‌شود و تغییری نمی‌کند.

اما خدمات قالیشویی فقط منحصر به شستن فرش‌های دستبافت و ماشینی نیست، بلکه تعمیرات و رفوی فرش هم در این مرکز انجام می‌شود. اگر فرش شما در یک ناحیه دچار پوسیدگی شده یا ریشه‌های آن خراب شده یا حتی رنگ قسمتی از آن بر اثر ریختن رنگ یا مواد شیمیایی خراب شده است می‌توانید از خدمات بازسازی فرش در این قالیشویی استفاده کنید.

یکی دیگر از خدمات قالیشویی خوشنام در ظفر شستشوی مبلمان است که در محل ارائه می‌شود. یعنی لازم نیست مبلمان خود را به قالیشویی ببرید، بلکه با پرسنل تماس می‌گیرید و آن‌ها در محل حاضر می‌شوند و مبل‌ها را می‌شویند.

همچنین بخوانید


سالیان پیش منازل فضای کافی برای شستن فرش و موکت را داشتند، اما در حال حاضر با توجه به زندگی آپارتمان نشینی دیگر این امکان وجود ندارد و لازم است…..

تحویل به موقع سفارشات در قالیشویی

یکی از مهمترین مواردی که برای خانم‌های خانه‌دار اهیمت دارد این است که فرش‌ها را در زمانی که نیاز دارند تحویل بگیرند. به خصوص در مواقع شلوغ سال مانند نوروز که سفارشات به قالیشویی زیاد است. قالیشویی در ظفر این ویژگی را دارد که سفارشات را در با حداکثر سرعت آماده می‌کند و در زمان مقرر شده به مشتریان حویل می‌دهد.

همین امر باعث می‌شود اعتماد مشتریان به این قالیشویی بالا برود و بتوانند بدون نگرانی از زمان تحویل، سفارشات را ثبت کنند.

قیمت خدمات قالیشویی خوشنام در ظفر چقدر است؟

قالیشویی خوشنام ده‌ها شعبه در سراسر استان تهران و کرج دارد و قیمت ارائه خدمات در آن‌ها یکسان است. این ویژگی یک مزیت است و شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی از تفاوت قیمتی فرش‌ها یا تابلو فرش را به نزدیک‌ترین شعبه در محل زندگی خود بسپارید.

قیمت شستشوی فرش در این قالیشویی بر اساس مصوبه اتحادیه قالیشویی است و متراژ فرش و جنس آن تعیین کننده‌ی هزینه‌ی شستشوی فرش است.

قالیشویی در ظفر

راه‌های ارتباط با قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام در مناطق مختلف تهران و کرج شعبه دارد. راه‌ تماس تلفنی با شعبه‌های کرج از طریق ده خط ویژه با شماره تلفن‌های ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰ و  شعبه‌های تهران با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۱۴۴۶۳۱۸۱۸ است. اط طریق ثبت آنلاین سفارشات می‌توانید از تخفیف ویژه هم برخوردار شوید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *