آشنایی با دستگاه های قالیشویی - قالیشویی خوشنام

آشنایی با دستگاه های قالیشویی


آشنایی با قالیشویی در اوین

سالیان پیش منازل فضای کافی برای شستن فرش و موکت را داشتند، اما در حال حاضر با توجه به زندگی آپارتمان نشینی دیگر این امکان وجود ندارد و لازم است از خدمات قالیشویی استفاده شود. اما انتخاب قالیشویی یک کار بسیار مهم است. چون اگر کیفیت خدمات قلیشوئی مناسب نباشد، کیفیت فرش از دست می‌رود و خراب می‌شود. در این مطلب معتبرترین قالیشویی اوین یعنی قالیشویی خوشنام را به شما معرفی می‌کنیم.

ویژگی خدمات قالیشویی خوشنام در اوین

قالیشویی‌ خوشنام علاوه بر خدمات شستشو، تعمیرات فرش یا شستشوی کالای خواب را هم انجام می‌دهد. موارد زیر خدمات  شعبه قالیشویی خوشنام در کرج  است.

شستشوی انواع فرش

یکی از ویژگی‌های یک قالیشویی معتبر این است که قابلیت شستشوی تمام فرش‌ها را داشته باشد. در این قالیشویی هم انواع فرش‌های دستبافت و ماشینی، گلیم و تابلو فرش با مهارت و دقت زیاد پرسنل شسته و تمیز می‌شود. همچنین این قالیشویی از ماشین آلات و ابزارهای پیشرفته استفاده می‌کند که آسیبی به فرش نمی‌زند و این یک مزیت برای این قالیشویی محسوب می‌شود.

همچنین بخوانید


انتخاب قالیشویی یکی از مواردی است که برای نظافت انواع فرش و مبلمان اداری و منازل بسیار اهمیت دارد. چون اگر فرش را به یک قالیشویی بسپارید که به خوبی….

خدمات تعمیر فرش‌

یکی دیگر از خدمات قالیشویی خوشنام این است که فرش‌های کهنه یا آسیب دیده را بازسازی و تعمیر می‌کند. با این اقدام  فرش‌های کهنه قابل استفاده می‌شوند.

شستشوی کالای خواب

خدمات قالیشویی خوشنام محدود به شستن فرش یا تعمیر آن نیست، بلکه کالای خواب مانند انواع تشک‌های یک نفره و دو نفره، پتو را هم می‌توانید به قالیشویی بسپارید و تمیز و پاکیزه تحویل بگیرید.

استفاده از شوینده مناسب در قالیشویی اوین

یکی دیگر از مواردی که باعث حفظ کیفیت فرش می‌شود این است که  برای شستشوی آن از شوینده با کیفیت و مرغوب استفاده شود. چون در غیر اینصورت رنگ الیاف فرش کدر می‌شود و جنس آن زبر و خشک می‌شود.

تحویل به موقع سفارشات

برای هیچ کس پسندیده نیست که فرش را برای شستشو به قالیشویی بسپلرد اما آن را در زمان مشخص شده تحویل نگیرد. اما شعبه قالیشویی خوشنام در اوین این ویژگی را دارد که سفارشات را در زمان معین شده به مشتریان تحویل می‌دهد و به این طریق می‌تواند اعتماد آن‌ها را جلب کند.

قالیشویی در اوین

قیمت مناسب خدمات قالیشویی

خدماتی که در قالیشویی خوشنام ارائه می‌شود، هزینه‌ی مناسبی دارد. شعبه قالیشویی خوشنام در اوین عضو اتحادیه قالیشویان است و به همین جهت تعرفه‌های ارائه خدمات در آن مطابق قوانین مصوب در قالیشویی است. بر این اساس متراژ فرش و جنس آن تعیین کننده‌ی هزینه‌ی شستشو است.

قالیشویی خوشنام سال‌ها تجربه و تخصص در ارائه خدمات قالیشویی دارد و از پرسنل با مهارت و با تجربه کمک می‌گیرد. به این ترتیب اعتماد مشتریان را به خود جلب می‌کند. اگر می‌خواهید برای دریافت خدمات تخفیف بگیرید، از طریق سایت سفارشات خود را ثبت کنید و از ۱۰ تا ۱۵ درصد تخفیف بهره‌مند شوید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *