قالیشوئی در اوین

قالیشوئی در اوین


آشنایی با قالیشوئی در اوین

سالیان پیش منازل فضای کافی برای شستن فرش و موکت را داشتند، اما در حال حاضر با توجه به زندگی آپارتمان نشینی دیگر این امکان وجود ندارد و لازم است از خدمات قالیشوئی استفاده شود. اما انتخاب قالیشوئی یک کار بسیار مهم است. چون اگر کیفیت خدمات قلیشوئی مناسب نباشد، کیفیت فرش از دست می‌رود و خراب می‌شود. در این مطلب معتبرترین قالیشوئی اوین یعنی قالیشوئی خوشنام را به شما معرفی می‌کنیم.

ویژگی خدمات قالیشوئی خوشنام در اوین

قالیشوئی‌ خوشنام علاوه بر خدمات شستشو، تعمیرات فرش یا شستشوی کالای خواب را هم انجام می‌دهد. موارد زیر خدمات  شعبه قالیشوئی خوشنام در کرج  است.

شستشوی انواع فرش

یکی از ویژگی‌های یک قالیشوئی معتبر این است که قابلیت شستشوی تمام فرش‌ها را داشته باشد. در این قالیشوئی هم انواع فرش‌های دستبافت و ماشینی، گلیم و تابلو فرش با مهارت و دقت زیاد پرسنل شسته و تمیز می‌شود. همچنین این قالیشوئی از ماشین آلات و ابزارهای پیشرفته استفاده می‌کند که آسیبی به فرش نمی‌زند و این یک مزیت برای این قالیشوئی محسوب می‌شود.

همچنین بخوانید


انتخاب قالیشوئی یکی از مواردی است که برای نظافت انواع فرش و مبلمان اداری و منازل بسیار اهمیت دارد. چون اگر فرش را به یک قالیشوئی بسپارید که به خوبی….

خدمات تعمیر فرش‌

یکی دیگر از خدمات قالیشوئی خوشنام این است که فرش‌های کهنه یا آسیب دیده را بازسازی و تعمیر می‌کند. با این اقدام  فرش‌های کهنه قابل استفاده می‌شوند.

شستشوی کالای خواب

خدمات قالیشوئی خوشنام محدود به شستن فرش یا تعمیر آن نیست، بلکه کالای خواب مانند انواع تشک‌های یک نفره و دو نفره، پتو را هم می‌توانید به قالیشوئی بسپارید و تمیز و پاکیزه تحویل بگیرید.

استفاده از شوینده مناسب در قالیشویی اوین

یکی دیگر از مواردی که باعث حفظ کیفیت فرش می‌شود این است که  برای شستشوی آن از شوینده با کیفیت و مرغوب استفاده شود. چون در غیر اینصورت رنگ الیاف فرش کدر می‌شود و جنس آن زبر و خشک می‌شود.

تحویل به موقع سفارشات

برای هیچ کس پسندیده نیست که فرش را برای شستشو به قالیشوئی بسپلرد اما آن را در زمان مشخص شده تحویل نگیرد. اما شعبه قالیشوئی خوشنام در اوین این ویژگی را دارد که سفارشات را در زمان معین شده به مشتریان تحویل می‌دهد و به این طریق می‌تواند اعتماد آن‌ها را جلب کند.

قالیشوئی در اوین

قیمت مناسب خدمات قالیشوئی

خدماتی که در قالیشوئی خوشنام ارائه می‌شود، هزینه‌ی مناسبی دارد. شعبه قالیشوئی خوشنام در اوین عضو اتحادیه قالیشویان است و به همین جهت تعرفه‌های ارائه خدمات در آن مطابق قوانین مصوب در قالیشوئی است. بر این اساس متراژ فرش و جنس آن تعیین کننده‌ی هزینه‌ی شستشو است.

قالیشوئی خوشنام سال‌ها تجربه و تخصص در ارائه خدمات قالیشوئی دارد و از پرسنل با مهارت و با تجربه کمک می‌گیرد. به این ترتیب اعتماد مشتریان را به خود جلب می‌کند. اگر می‌خواهید برای دریافت خدمات تخفیف بگیرید، از طریق سایت سفارشات خود را ثبت کنید و از ۱۰ تا ۱۵ درصد تخفیف بهره‌مند شوید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش آنلاینتماس فوری