قالیشویی خوشنام در طرشت - قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام در طرشت


معرفی قالیشویی در طرشت

فرش‌ بر اثر نشستن گرد و غبار یا ریختن مواد غذایی و نوشیدنی کثیف می‌شود. پس لازم است لکه برداری و شستشو شود. اما انتخاب یک قالیشویی معتبر اهمیت زیادی دارد. چون اگر کیفیت خدمات ارائه شده در قالیشویی قابل اطمینان نباشد فرش‌ها تمیز نمی‌شوند و حتی ممکن است از ارزش آن‌ها کاسته شود.  به همین جهت قصد داریم کار را برای شما راحت کنیم و یک قالیشویی معتبر را به شما معرفی کنیم. قالیشویی خوشنام در طرشت تمام ویژگی‌های مطلوب برای ارائه خدمات به مشتریان را دارد که در ادامه به آن‌ می‌پردازیم.

انواع خدمات ارائه شده در قالیشویی طرشت

  • شستشو و تمیز کردن انواع فرش‌های دستبافت و ماشینی
  • شستشوی موکت، انواع تابلو فرش و فرش‌های نفیس
  • تعمیر و بازسازی فرش‌های آسیب دیده یا پاره شده
  • لکه برداری از روی فرش‌ها
  • خشکشوئی مبلمان اداری و منازل، صندلی رستوران یا صندلی سالن‌های همایش
  • خشکشوئی تشک خوشخواب تک نفره و دو نفره

همچنین بخوانید


انتخاب قالیشویی معتبر و با سابقه در حفظ کیفیت فرش اهمیت زیادی دارد. با توجه به اینکه قیمت انواع فرش دستبافت و ماشینی هم بالاست لازم است در شستشوی آن دقت لازم….

آیا قیمت دریافت خدمات در قالیشویی طرشت منصفانه است؟

قالیشویی خوشنام زیر نظر اتحادیه قالیشویی است. به همین جهت هزینه‌ای که بابت ارائه خدمات از مشتریان دریافت می‌کند، مطابق با مصوبات اتحادیه است. با این حساب قیمت‌ها در تمام شعبه‌های قالیشویی خوشنام در تهران و کرج یکسان است و مغایرتی با هم ندارند.

بد نیست بدانید قیمت شستشوی فرش دستبافت و ماشینی با هم متفاوت است و میزان آن بر اساس متراژ فرش به مشتری اعلام می‌شود و فاکتور در اختیاروی قرار می‌گیرد.

آیا قالیشویی طرشت سفارشات را به موقع تحویل می‌دهد؟

برای بسیاری از مشتریان وقت شناسی و تعهد کاری کارکنان قالیشویی اهمیت زیادی دارد. این افراد تمایل دارند سفارشات خود را در زمان معین شده تحویل بگیرند و با بد قولی مواجه نشوند. قالیشویی خوشنام در طرشت این ویژگی مثبت را دارد که با بکارگیری ماشین آلات و کارکنان حرفه‌ای سرعت بالایی در ارائه خدمات دارد و می‌تواند در زمان معین شده تمام سفارشات را به مشتریان تحویل دهد.

درصورتی‌که از نحوه‌ی شستشوی فرش‌ها راضی نبودیم چه کار کنیم؟

یکی از ویژگی‌های ممتاز قالیشویی خوشنام در طرشت این است که خدمات خود را ضمانت می‌کند. یعنی اگر فرش را تحویل گرفتید و از تمیزی آن راضی نبودید، ۵ روز فرصت دارید تا از کارکنان قالیشویی بخواهید فرش را به قالیشویی برگردانند و مجدداً بشویند.

قالیشویی خوشنام در طرشت - قالیشویی خوشنام

چگونه با قالیشویی خوشنام  تماس بگیرید؟

حالا که با کیفیت خدمات ارائه شده در قالیشویی آشنا شدید نوبت به این می‌رسد که بدانید چگئنه باید سفارشات را ثبت کنید. اگر قصد شستشوی فرش یا موکت دارید یا اینکه می‌هواهید از خدمات خشکشوئی مبلمان و تشک در محل استفاده کنید به دو طریق می‌توانید با قالیشویی تماس بگیرید.

تماس تلفنی

قالیشویی خوشنام برای ارتباط با شعبه کرج شماره‌های ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰ و برای ارتباط با شعبه‌های تهران شماره تلفن‌های ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۱۴۴۶۳۱۸۱۸ را در اختیار مشتریان قرار داده است.

ثبت سفارش آنلاین

کسانی که مایل باشند سفارشات خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت کنند باید به آدرس www.khoshnamcc.com مراجعه کنند. استفاده از این شیوه برای ثبت سفارش موجب بهرهگیری از تخفیف‌های ۱۰ تا ۱۵ درصدی برای دریافت خدمات می‌شود.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *