قالیشوئی خوشنام در گیشا - قالیشویی خوشنام

قالیشوئی خوشنام در گیشا


آشنایی با قالیشوئی خوشنام در گیشا

شستن فرش یکی از دغدغه‌های خانم‌های خانه‌دار است که همیشه ذهن آن‌ها را به خود مشغول می‌کند و باعث می‌شود دنبال انتخاب بهترین قالیشوئی باشند. ما در این مطلب می‌خواهیم ویژگی‌های قالیشوئی خوشنام در گیشا را شرح دهیم تا اگر قصد دریافت خدمات قالیشوئی دارید بتوانید با اطمینان از خدمات این قالیشوئی استفاده کنید.

ضمانت خدمات قالیشوئی

قالیشوئی خوشنام خدمات شستشوی فرش را تا ۵ روز ضمانت می‌کند. یعنی اگر فرش را تحویل گرفتید و از شستشوی آن ناراضی بودید، می‌توانید فرش را به قالیشوئی برگردانید و از کارکنان بخواهید مجدداً فرش را بشویند.

مجاز بودن قالیشوئی

قالیشوئی خوشنام از اتحادیه قالیشویان تهران و کرج مجوز دارد و تمام فعالیت‌ها را زیر نظر این اتحادیه انجام می‌دهد. به طور مثال هزینه‌ای که از مشتریان دریافت می‌کند، مطابق ابلاغیه‌ای است که اتحادیه اعلام کرده است. همچنین شعبه‌های مختلف موظف‌اند هنگام تحویل سفارشات به آن‌ها فاکتور رسمی ارائه کند.

همچنین بخوانید


ش‌ بر اثر نشستن گرد و غبار یا ریختن مواد غذایی و نوشیدنی کثیف می‌شود. پس لازم است لکه برداری و شستشو شود. اما انتخاب یک قالیشوئی معتبر اهمیت زیادی دارد. چون….

استفاده از مواد شوینده درجه یک

برای هیچ کدام از مشتریان مطلوب نیست که فرش را به قالیشوئی بسپارد، اما موقع تحویل گرفتن فرش را رنگ و رو رفته مشاهده کند. به همین جهت قالیشوئی خوشنام در گیشا از مواد شوینده درجه یک برای شستن فرش‌ها استفاده می‌کند تا کیفیت فرش حفظ شود. پس اگر قصد دارید یک فرش نفیس و گران قیمت را بشوئید می‌توانید با اطمینان از کیفیت مواد شوینده‌ای که در قالیشوئی خوشنام استفاده می‌شود فرش را به شعبه گیشا بسپارید.

تحویل به موقع سفارشات

قالیشوئی در گیشا متعهدانه و مسئولانه تمام سعی خود را می‌کند تا سفارشات شستشوی فرش را در زمان معین شده به مشتریان تحویل دهد و در تحویل دادن سفارشات بدقولی نکند. به همین دلیل بسیاری از مشتریان تمایل دارند سفارشات را به این قالیشوئی بسپارند، چون در ایام شلوغ سال مانند نوروز برنامه‌های کاری آن‌ها به هم نمی‌خورد و می‌توانند بدون نگرانی به تمامی کارها و فعالیت‌های خود برسند.

تعمیر و بازسازی فرش‌های آسیب دیده

یکی دیگر از ویژگی‌های مطلوب و خدمات ویژه قالیشوئی این است که می‌توانید فرش‌های کهنه که دچار آسیب یا پارگی شده را می‌توانید به این مرکز بسپارید تا تعمیر و بازسازی شوند. به طور مثال فرش‌هایی که دچار پارگی شده یا ریشه‌های آن از بین رفته به بهترین شکل توسط رفوکاران حرفه‌ای تعمیر می‌شوند.

قالیشوئی خوشنام در گیشا - قالیشویی خوشنام

خدمات خشکشوئی تشک خوشخواب

قالیشوئی خوشنام علاوه بر اینکه فرش‌ و موکت را با دقت زیادی می‌شوید و تمیز و درخشان می‌کندف خدمات دیگری مانند خشکشوئی تشک خوشخواب تک نفره و دو نفره را انجام می‌دهد.

خدمات خشکشوئی مبلمان

یکی دیگر از کارهائی که در قالیشوئی گیشا انجام می‌شود تمیز کردن مبلمان اداری و منازل، صندلی‌های رستوران‌ها یا صندلی‌های سالن‌های همایش است. ویژگی مطلوب برای ارائه این خدمات این است که نیازی به بردن مبلمان یا صندلی‌ها نیست بلکه خدمات در محل انجام می‌شود.

تماس با قالیشوئی خوشنام

در قالیشوئی خوشنام، شماره تلفن‌های ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۱۴۴۶۳۱۸۱۸ در تهران و شماره تلفن‌های ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰ در کرج آماده پاسخگوئی به مشتریان و ثبت سفارشات آن‌ها هستند.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش آنلاینتماس فوری