خوشنام در شهرک آزادی - قالیشویی بانو

خوشنام در شهرک آزادی


آشنایی با خدمات قالیشویی خوشنام

لکه برداری و شستن فرش یکی از کارهای نظافتی است که برای خانم‌های خانه دار اهمیت زیادی دارد. اما با توجه به اینکه زندگی‌های امروزی آپارتمان نشینی شده و امکان شستن فرش در منازل وجود ندارد این کار را  شرکت‌های قالیشویی انجام می‌دهند. اما انتخاب یک قالیشویی معتبر اهمیت زیادی دارد. در این مطلب قصد داریم شما را با ویژگی‌های یک قالیشویی معتبر و حرفه‌ای آشنا کنیم و خدمات شعبه قالیشویی خوشنام در شهرک آزادی را به شما معرفی کنیم.

یک قالیشویی معتبر چه ویژگی‌هایی دارد؟

شرکت‌های متعددی در سطح تمام شهرها وجود دارد. اما اگر می‌خواهید فرش‌های شما بعد از شستشو سالم بمانند و از خدمات قالیشویی رضایت داشته باشد، هنگام انتخاب قالیشویی به موارد زیر توجه کنید.

استفاده از شوینده‌ی مرغوب

یکی از موارد مهمی که در قالیشویی باید به آن توجه شود استفاده از شوینده‌های با کیفیت و مرغوب است که آسیبی به رنگ الیاف فرش نزند، یا آن را زبر نکند.

همچنین بخوانید


فرش‌های دستبافت و ماشینی در اثر نشستن گرد و غبار یا راه رفتن روی آن کثیف و کدر می‌شود. پس لازم است فرش‌های منازل شسته و تمیز شود. اما با توجه به اینکه شستن فرش در…..

تحویل به موقع سفارشات

برای تمام مشتریان مهم است که وقتی فرش یا تابلو فرش را برای شستن به قالیشویی می‌سپارند، آن را به موقع تحویل بگیرند.

بکار گیری نیروی کار متخصص

وقتی یک قالیشویی نیروی کار حرفه‌ای و با تجربه دارد، می‌تواند مشتریان را از خدمات راضی نگه دارد. چون فرش‌ها با دقت زیادی شسته می‌شوند، به خوبی تمیز می‌شوند و در فرایند شستن آسیبی به آن‌ها وارد نمی‌شود.

استفاده از دستگاه‌های پیشرفته

برخی از مراحل شستن و خشک کردن فرش‌های ماشینی و دستبافت توسط ماشین آلات انجام می‌شد. هر چقدر این ابزارها پیشرفته‌تر باشند، فرایند انجام کار سریع‌تر انجام می‌شود و آسیبی به فرش‌ها وارد نمی‌شود. به همین دلیل قالیشویی‌های مجهز به دستگاه‌های پیشرفته و مدرن انتخاب بسیار هوشمندانه‌ای هستند.

قیمت منصفانه خدمات

شرکت‌های قالیشویی باید خدمات شستن فرش و موکت و لکه برداری و خشکشوئی از مبلمان را با قیمت مناسب انجام دهند. اتحادیه قالیشویان تعرفه‌های شستشو را بر اساس متراژ فرش‌ها تعیین می‌کند و به قالیشویی ابلاغ می‌کند. بنابراین مشتریان سعی می‌کنند از خدمات قالیشویی‌های استفاده کنند که بر اساس تعرفه‌های اتحادیه هزینه خدمات را دریافت می‌کنند.

خوشنام در شهرک آزادی - قالیشویی بانو

آشنایی با خدمات قالیشویی خوشنام در شهرک آزادی

قالیشویی خوشنام در سطح شهر تهران و کرج شعبه‌های مختلفی دارد تا مشتریان بتوانند سفارشات خود را به نزدیک‌ترین محل تحویل دهند. شعبه قالیشویی خوشنام در شهرک آزادی خدمات زیر را به مشتریان ارائه می‌کند.

  • شستن انواع فرش دستبافت و ماشینی و موکت
  • رفو کردن و تعمیر فرش‌های آسیب دیده
  • لکه گیری و خشکشوئی مبلمان
  • رفع بید زدگی و ترمیم ریشه فرش

چگونه با قالیشویی خوشنام تماس بگیریم؟

برای تماس با قالیشویی خوشنام  می‌توانید با شماره تلفن‌های ۹۱۰۰۸۶۸۷- ۰۲۱ یا ۳۴۲۱۵۹۹۰- ۰۲۶ تماس بگیرید. برای ثیت سفرش آنلاین هم می‌توانید به سایت رسمی قالیشویی مراجعه کنید و سفارشات خود را ثبت کنید و از خدمات تخفیف ویژه برای ثبت سفارش آنلاین استفاده کنید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *