قالیشوئی در ونک

قالیشوئی در ونک


معرفی قالیشوئی در ونک

فرش‌های دستبافت و ماشینی در اثر نشستن گرد و غبار یا راه رفتن روی آن کثیف و کدر می‌شود. پس لازم است فرش‌های منازل شسته و تمیز شود. اما با توجه به اینکه شستن فرش در منزل کار سختی است، بهتر است فرش را برای شستشو به قالیشوئی بسپارید. قالیشوئی خوشنام در مناطق مختلف تهران و کرج دایر شعبه‌هایی دارد. اگر در ونک و اطراف آن سکونت دارید می‌توانید از خدمات قالیشوئی در ونک استفاده کنید.

انواع خدمات ارائه شده قالیشوئی در ونک

قالیشوئی‌ ونک عضو اتحادیه قالیشوئی است و از این جهت می‌توانیم آن را معتبر بدانیم. این قالیشوئی خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می‌کند. ویژگی مهم این قالیشوئی این است که مشتریان از شیوه‌ی ارائه خدمات، تحویل به موقع و هزینه‌ی مناسب انجام خدمات رضایت کامل دارند. انواع کارها و خدماتی که توسط پرسنل با تجربه این قالیشوئی انجام می‌شود شامل موارد زیر است:

  • شستشوی انواع فرش دستبافت، ماشینی در متراژهای کوچک و بزرگ
  • شستشوی تابلو فرش‌های ماشینی و دستبافت
  • تعمیر و بازسازی، رفوکاری فرش‌های کهنه و آسیب دیده
  • خشکشوئی تشک‌های خوشخواب تک نفره و دو نفره
  • شستشو و تمیز کردن انواع مبلمان استیل و راحتی

همچنین بخوانید


انتخاب قالیشوئی معتبر و با سابقه در حفظ کیفیت فرش اهمیت زیادی دارد. با توجه به اینکه قیمت انواع فرش دستبافت و ماشینی هم بالاست لازم است در…..

آیا قیمت خدمات قالیشوئی در ونک منصفانه است؟

قالیشوئی خوشنام شعبه‌های متعددی دارد که قیمت خدمات ارائه شده در این شعبه‌ها منصفانه و مناسب است. قیمت‌هایی که از مشتریان در این قالیشویی گرفته می‌شود مطابق با تعرفه‌های اتحادیه قالیشوئی است و از این جهت کاملاً قابل اعتماد است.

آیا قالیشوئی خوشنام در ونک سفارشات را به موقع تحویل می‌دهد؟

یکی از موارد مهمی که در انتخاب قالیشوئی اهمیت دارد این است که مدیریت قالیشوئی به زمان بندی متعهد باشد و سفارشات را در اسرع وقت به مشتریان تحویل دهد، همچنین سفارشات را دیرتر از زمانی که مشخص شده بود تحویل ندهند.

قالیشوئی ونک این افتخار را دارد که سفارشات مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ان‌ها تحویل می‌دهد و از این طریق توانسته رضایت آن‌ها را جلب کند.

قالیشوئی در ونک

آیا امکان ثبت سفارشات آنلاین در قالیشوئی خوشنام وجود دارد؟

قالیشوئی خوشنام برای دسترسی راحت‌تر مشتریان به خدمات قالیشوئی این امکان را برای آن‌ها فراهم کرده است که بدون محدودیت زمانی و مکانی به سایت دسترسی داشته باشند و سفارشات فرش یا مبلمان را ثبت کنند.

ثبت سفارش آنلاین این مزیت را دارد که سفارش دهندگان با این روش شامل ده تا ۱۵ درصد تخفیف برای دریافت خدمات خدمات می‌شوند.

آیا قالیشوئی خوشنام خدمات خود را ضمانت می‌کند؟

یکی دیگر از ویژگی‌های ممتاز قالیشوئی خوشنام این است که خدمات شستشو را برای مشتریان تا ۵ روز ضمانت می‌کند. یعنی اگر فرش یا موکت یا هر کالای دیگر را از قالیشوئی دریافت کردید اما از تمیزی آن رضایت نداشتید می‌توانید با قالیشوئی تماس بگیرید و از پرسنل بخواهید فرش‌های شما را مجدداٌ بشویید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش آنلاینتماس فوری