قالیشویی خوشنام در آریا شهر

قالیشویی خوشنام در آریا شهر


آشنایی با خدمات قالیشویی خوشنام در آریا شهر

نشستن گرد و غبار روی فرش‌های دستبافت و ماشینی باعث کثیف شدن آن و تیره شدن رنگ الیاف می‌شود. حتی ممکن است لکه‌ی مواد غذایی و خوراکی روی آن بریزید و ظاهر فرش را خراب کند. به همین خاطر لازم است فرش‌ها را به قالیشویی بسپارید تا تمیز شوند. در این مطلب قصد داریم شما را با خدمات مختلف قالیشویی خوشنام در آریا شهر آشنا کنیم.

قالیشویی خوشنام چند شعبه دارد؟

قالیشویی خوشنام ده‌ها شعبه در مناطق مختلف تهران و کرج دارد تا کسانی که قصد ثبت سفارش دارند بتوانند از خدمات نزدیکترین قالیشویی به محل زندگی خود استفاده کنند. اگر در اریا شهر یا اطراف آن زندگی می‌کنید، می‌توانید از خدمات متنوع قالیشویی خوشنام در آریا شهر استفاده کنید.

همچنین بخوانید


زندگی آپارتمان نشینی امکان شستشوی فرش در منزل را ب ما نمی‌دهد. پس لازم است شستن فرش‌ها را به قالیشویی بسپاریم. اما کدام قالیشویی معتبر است که فرش‌ها را….

خدمات قالیشویی خوشنام در آریا شهر چه ویژگی دارد؟

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم شستن انواع فرش دستبافت و ماشینی، موکت و کالای خواب را به قالیشویی خوشنام بسپارید. علت این پیشنهاد موارد زیر است.

ارائه خدمات با کیفیت در قالیشویی خوشنام

درصورتی‌که شستن فرش‌ها را به قالیشویی آریا شهر بسپارید می‌توانید از تمیز شدن آن مطمئن شوید و دیگر هیچ لکه‌ای را روی فرش مشاهده نمی‌کنید. قالیشویی خوشنام تمام تلاش خود را می‌کند که فرش‌ها را تمیز و درخشان به مشتریان تحویل بدهد.

قیمت مناسب ارائه خدمات

یکی از مواردی که علاوه بر شستن تمیز و با کیفیت برای مشتریان اهمیت دارد، قیمت خدمات مناسب است. در قالیشویی خوشنام قیمت ارائه خدمات مناسب و زیر نظر اتحادیه قالیشویی است. اتحادیه برای شستن فرش‌های دستبافت و ماشینی قیمتی را تعیین می‌کند و شرکت‌هایی که زیر نظر اتحادیه هستند موظف‌اند بر اساس این تعرفه‌ها به مشتریان خدمات ارائه کنند.

همچنین این قالیشویی برای ارائه خدمات مختلف به مشتریان فاکتور ارائه می‌کنند.

قالیشویی خوشنام در آریا شهر

تحویل به موقع سفارشات

مشتریان تمایل دارند سفارشات را به موقع تحویل بگیرند و تاخیری در انجام کارها نداشته باشند. اگر وقت شناسی و انضباط برای شما هم اهمیت دارد می‌توانید به زمان بندی ارائه شده از سوی قالیشویی خوشنام اعتماد کنید و سفارشات خود را به این مرکز تحویل بدهید و آن را در زمان معین شده تحویل بگیرید.

ارائه تخفیف برای ثبت سفارش آنلاین

کسانی که سفارشات شستشوی فرش و مبلمان و خوشخواب را به قالیشویی خوشنام را از طریق سایت ثبت کنند، می‌تواند برای پرداخت هزینه‌ها تخفیف بگیرند. شیوه انجام این کار ساده است و شما باید وارد سایت شوید، فرم را پر کنید و منتظر تماس اپراتورها باشید. اگر از این طریق سفارشات را ثبت کنید، ۱۰ تا ۱۵ درصد بابت سفارشات به قالیشویی آریا شهر تخفیف می‌گیرید.

راه‌های دسترسی به خدمات قالیشویی خوشنام در آریا شهر

قالیشویی خوشنام شعبه‌های مختلفی در سطح شهر تهران و کرج دارد. راه‌های ارتباط با شعبه کرج از طریق شماره تلفن‌های ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰ و ارتباط با شعبه تهران از طریق شماره‌های ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۱۴۴۶۳۱۸۱۸ است.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *