قالیشوئی خوشنام در آریا شهر

قالیشوئی خوشنام در آریا شهر


آشنایی با خدمات قالیشوئی خوشنام در آریا شهر

نشستن گرد و غبار روی فرش‌های دستبافت و ماشینی باعث کثیف شدن آن و تیره شدن رنگ الیاف می‌شود. حتی ممکن است لکه‌ی مواد غذایی و خوراکی روی آن بریزید و ظاهر فرش را خراب کند. به همین خاطر لازم است فرش‌ها را به قالیشوئی بسپارید تا تمیز شوند. در این مطلب قصد داریم شما را با خدمات مختلف قالیشوئی خوشنام در آریا شهر آشنا کنیم.

قالیشوئی خوشنام چند شعبه دارد؟

قالیشوئی خوشنام ده‌ها شعبه در مناطق مختلف تهران و کرج دارد تا کسانی که قصد ثبت سفارش دارند بتوانند از خدمات نزدیکترین قالیشوئی به محل زندگی خود استفاده کنند. اگر در اریا شهر یا اطراف آن زندگی می‌کنید، می‌توانید از خدمات متنوع قالیشوئی خوشنام در آریا شهر استفاده کنید.

همچنین بخوانید


زندگی آپارتمان نشینی امکان شستشوی فرش در منزل را ب ما نمی‌دهد. پس لازم است شستن فرش‌ها را به قالیشوئی بسپاریم. اما کدام قالیشوئی معتبر است که فرش‌ها را….

خدمات قالیشوئی خوشنام در آریا شهر چه ویژگی دارد؟

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم شستن انواع فرش دستبافت و ماشینی، موکت و کالای خواب را به قالیشوئی خوشنام بسپارید. علت این پیشنهاد موارد زیر است.

ارائه خدمات با کیفیت در قالیشوئی خوشنام

درصورتی‌که شستن فرش‌ها را به قالیشوئی آریا شهر بسپارید می‌توانید از تمیز شدن آن مطمئن شوید و دیگر هیچ لکه‌ای را روی فرش مشاهده نمی‌کنید. قالیشوئی خوشنام تمام تلاش خود را می‌کند که فرش‌ها را تمیز و درخشان به مشتریان تحویل بدهد.

قیمت مناسب ارائه خدمات

یکی از مواردی که علاوه بر شستن تمیز و با کیفیت برای مشتریان اهمیت دارد، قیمت خدمات مناسب است. در قالیشوئی خوشنام قیمت ارائه خدمات مناسب و زیر نظر اتحادیه قالیشوئی است. اتحادیه برای شستن فرش‌های دستبافت و ماشینی قیمتی را تعیین می‌کند و شرکت‌هایی که زیر نظر اتحادیه هستند موظف‌اند بر اساس این تعرفه‌ها به مشتریان خدمات ارائه کنند.

همچنین این قالیشوئی برای ارائه خدمات مختلف به مشتریان فاکتور ارائه می‌کنند.

قالیشوئی خوشنام در آریا شهر

تحویل به موقع سفارشات

مشتریان تمایل دارند سفارشات را به موقع تحویل بگیرند و تاخیری در انجام کارها نداشته باشند. اگر وقت شناسی و انضباط برای شما هم اهمیت دارد می‌توانید به زمان بندی ارائه شده از سوی قالیشوئی خوشنام اعتماد کنید و سفارشات خود را به این مرکز تحویل بدهید و آن را در زمان معین شده تحویل بگیرید.

ارائه تخفیف برای ثبت سفارش آنلاین

کسانی که سفارشات شستشوی فرش و مبلمان و خوشخواب را به قالیشوئی خوشنام را از طریق سایت ثبت کنند، می‌تواند برای پرداخت هزینه‌ها تخفیف بگیرند. شیوه انجام این کار ساده است و شما باید وارد سایت شوید، فرم را پر کنید و منتظر تماس اپراتورها باشید. اگر از این طریق سفارشات را ثبت کنید، ۱۰ تا ۱۵ درصد بابت سفارشات به قالیشوئی آریا شهر تخفیف می‌گیرید.

راه‌های دسترسی به خدمات قالیشوئی خوشنام در آریا شهر

قالیشوئی خوشنام شعبه‌های مختلفی در سطح شهر تهران و کرج دارد. راه‌های ارتباط با شعبه کرج از طریق شماره تلفن‌های ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰ و ارتباط با شعبه تهران از طریق شماره‌های ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۱۴۴۶۳۱۸۱۸ است.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش آنلاینتماس فوری