آشنایی با قالیشویی در درکه

زندگی آپارتمان نشینی امکان شستشوی فرش در منزل را ب ما نمی‌دهد. پس لازم است شستن فرش‌ها را به قالیشویی بسپاریم. اما کدام قالیشویی معتبر است که فرش‌ها را خراب نکند و بابت شستشو هزینه‌ی مناسبی از ما دریافت کند؟ در این مطلب قصد داریم بهترین قالیشویی در درکه را معرفی کنیم.

قالیشویی خوشنام چند شعبه دارد؟

قالیشویی خوشنام یک مرکز معتبر با مجوز اتحادیه قالیشویی است که در استان تهران و البرز شعبه‌های متعددی دارد. همین امر باعث می‌شود هر جای تهران یا کرج باشید بتوانید با نزدیک‌ترین شعبه  قالیشویی تماس بگیرید و از کارکنان قالیشویی بخواهید برای دریافت سفارشات به درب منزل شما مراجعه کنند.

اما یک راه دیگر هم برای دریافت خدمات و البته تخفیفی در هزینه‌ها وجود دارد. وارد سایت قالیشویی خوشنام شوید و به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید. قالیشویی نیز به پاس اعتماد  شما ۱۰ تا ۱۵ درصد از هزینه‌ی دریافت خدمات را به شما تخفیف می‌دهد.

همچنین بخوانید


قالیشویی خوشنام در تهران و کرج بیش از ده‌ها شعبه دارد که خدمات شستشو و تعمیر انواع فرش و شستشوی مبلمان و کالای خواب را انجام می‌دهند. یکی از….

آیا قالیشویی خوشنام در درکه هم شعبه دارد؟

با افتخار می‌توانیم این نوید را به شما بدهیم که یکی از ده‌ها شعبه‌ی قالیشویی خوشنام در درکه است. قالیشویی درکه در زمینه‌های زیر به مشتریان خدمات مطلوب با قیمت مناسب ارائه می‌کند.

  • شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی با بهترین مواد شوینده
  • شستشوی فرش‌های فانتزی
  • تعمیر و بازسازی فرش کهنه و آسیب دیده
  • شستشو و لکه برداری انواع مبلمان سلطنتی و راحتی و صندلی‌های کافه و رستوران
  • شستشوی کالای خواب مانند تشک خوشخواب یک نفره و دو نفره

از همه مهمتر اینکه قالیشویی خوشنام خدمات شستشو را ضمانت می‌کند و تا ۵ روز بعد از تحویل سفارشات هر کدام از مشتریان از خدمات ناراضی باشد می‌تواند فرش را مرجوع کند و از کارکنان بخواهد تا فرش را مجدداً بشویند. این ضمانت نشان می‌دهد کارکنان قالیشویی به قدری با تجربه و مهارت هستند که از ارائه مطلوب‌ترین خدمات در قالیشویی اطمینان دارند و قصد دارند اعتماد مشتریان را هم جلب کنند.

قیمت خدمات قالیشویی در درکه چقدر است؟

قالیشویی خوشنام برای کسب اعتماد و رضایت مشتریان قیمت ثابت در راستای مصوبات اتحادیه قالیشویی را اعلام می‌کند. این قیمت‌ها منصفانه است و کیفیتی که مشتری دریافت می‌کند بسیار با ارزش‌تر از هزینه‌ای است که می‌پردازد.

قالیشوئی-در-درکه

قالیشویی در درکه از چه شوینده‌ای استفاده می‌کند؟

قالیشویی درکه برای شستن فرش‌های دستبافت از مواد شوینده گیاهی استفاده می‌کند و الیاف فرش را خراب نکند و رنگ آن را ثابت نگاه دارد. این مورد به خصوص برای فرش‌های با ارزش و گران قیمت اهمیت زیادی دارد. چون برای هیچ کس مطلوب نیست که چند بار بعد از شستن فرش آن را کنار بگذارد و مجبور باشد فرش نو تهیه کند.

چگونه با قالیشویی خوشنام تماس بگیریم؟

راه‌های ارتباط تلفنی شعبه‌های کرج قالیشویی خوشنام با ۱۰ خط تلفن با شماره‌های  ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰ در اختیار مشتریان قرار دارد. همچنین برای تماس با شعبه‌های تهران هم شماره‌های   ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۱۴۴۶۳۱۸۱۸ در دسترس است.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *