قالیشویی در پونک

قالیشویی در پونک


قالیشویی در پونک

قالیشویی خوشنام در تهران و کرج بیش از ده‌ها شعبه دارد که خدمات شستشو و تعمیر انواع فرش و شستشوی مبلمان و کالای خواب را انجام می‌دهند. یکی از این شعبه‌ها در پونک قرار دارد که با ارائه خدمات مطلوب توانسته  رضایت مشتریان را جلب کند. در این مطلب ویژگی‌های قالیشویی در پونک را بررسی می‌کنیم.

ارائه انواع خدمات شستشوی فرش در قالیشویی

در قالیشویی خوشنام انواع فرش‌های دستبافت و ماشینی با بهترین کیفیت شسته می‌شود. در فرایند شستشو رنگ فرش‌ها تغییر نمی‌کند، ریشه‌های آن زرد نمی‌شود و پرز فرش آسیب نمی‌بیند. پس حتی می‌توانید فرش‌های ابریشمی  و گران قیمت را هم با اطمینان به این قالیشویی بسپارید و نگران خراب شدن آن نباشید.

همچنین بخوانید


قالیشویی خوشنام زیر نظر اتحادیه قالیشویان است و شعبه‌های زیادی در تهران و کرج دارد. یکی از شعب قالیشویی خوشنام در فرمانیه است…..

شستشوی مبلمان

برای تمیز کردن مبلمان با استفاده از خدمات خشکشوئی و بخار شوئی قالیشویی پونک نیازی به حمل مبلمان به محل قالیشویی نیست. بلکه کارکنان قالیشویی با ابزارهای کار خود در محل حاضر می‌شوند و انواع مبلمان استیل و راحتی را بدون اینکه آسیبی به چوب یا فوم آن برسد تمیز می‌کنند.

خشکشوئی تشک خوشخواب

یکی از مواردی که در حفظ سلامت ما تاثیرگذار است، داشتن برنامه‌ای مشخص برای شستشوی کالاهای خواب و تشک خوشخواب است. اما شستن تشک در خانه موجب آسیب به آن می‌شود، به همین دلیل لازم است از خدمات قالیشویی‌های معتبر برای شستن تشک خوشخواب یک نفره یا دو نفره استفاده شود. قالیشویی خوشنام این کار را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد و تشک را به خوبی تمیز می‌کند.

قالیشویی پونک از چه شوینده‌هایی استفاده می‌کند؟

یکی از موارد مهمی که در شستشوی فرش باید رعایت شود این است که از شوینده مناسب و مرغوب برای شستن استفاده شود. شوینده باید به خوبی الیاف فرش را تمیز کند و لکه‌ها را از بین ببرد. در قالیشویی خوشنام از مواد شوینده گیاهی برای فرش‌های دستبافت استفاده می‌شود که باعث می‌شود کیفیت فرش‌ها از بین نرود.

با توجه به قیمت بالای فرش‌های دستبافت و ابریشمی استفاده از شوینده‌ای که آسیبی به الیاف فرش نزند و از ارزش آن کم نکند بسیار با اهمیت است.

قالیشویی در پونک

آیا قالیشویی خوشنام عضو اتحادیه قالیشویی است؟

ملاک اعتبار قالیشویی این است که عضو اتحادیه باشد و تعرفه‌های شستشو را اتحادیه مشخص کند. قالیشویی خوشنام از اتحادیه قالیشویی تهران، اتحادیه قالیشویی کرج و اتحادیه قالیشویی و فرش فروشی کرج مجوز دارد و همین امر می‌تواند عامل مهمی برای دریافت خدمات مطلوب باشد.

با اینکه قالیشویی خوشنام خدمات شستشو را ضمانت می‌کند و کسانی که از دریافت خدمات ناراضی‌اند می‌توانند فرش‌ها را برای شستشوی مجدد استرداد کنند، اما عضو بودن در اتحادیه این مزیت را دارد که اگر مشکلی برای مشتری پیش بیاید می‌تواند به اتحادیه شکایت کند.

راه‌های ارتباط با قالیشویی برای شعبه کرج ده خط ویژه با شماره‌های ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰ است. همچنین شعبه تهران با ده خط ویژه با شماره تلفن‌های ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۱۴۴۶۳۱۸۱۸ در اختیار مشتریان قرار دارد.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *