قالیشویی در وردآورد - قالیشویی خوشنام

قالیشویی در وردآورد


فرش یکی از ارزشمندترین وسایل هر خانه‌ای است که یکی از رایج‌ترین انواع این وسیله به‌شمار می‌رود. شستشوی فرش ماشینی را در قالیشویی‌ها با رعایت نکات خاصی انجام می‌دهند تا آسیبی به بافت فرش نرسد.

در ادامه مطلب می‌خواهیم به بررسی روش شستشوی فرش ماشینی بپردازیم. پس برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها با ما باشید.

روش شستشوی فرش در قالیشویی

در قالیشویی‌های معتبر ابتدا جنس فرش را برای شستشو مورد بررسی قرار می‌دهند. پرسنل قالیشویی در وردآورد شستشوی فرش را با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام می‌دهند. کارشناسان این مجموعه ایرادهایی مثل سوختگی، پارگی و لکه‌ها را به‌دقت بررسی می‌کنند تا از شوینده‌ای مناسب بهره ببرند.

دلیل این وسواس قالیشویی وردآورد جلب رضایت مشتری و همچنین کیفیت کار است، چون زیبایی فرش‌ها به نقش و نگارشان وابسته است و شستشوی صحیح روی ماندگاری آن‌ها تاثیر می‌گذارد.

بنابراین هر قالیشویی معتبری ابتدا قبل از خیس کردن و استفاده از هر نوع شوینده‌ای، فرش‌ها را با استفاده از دستگاه‌های مکنده و ضربه‌زن غبارگیری می‌کند. قدرت مکش این دستگاه را مجموعه قالیشویی در وردآورد با توجه به جنس فرش تنظیم می‌کند.

همچنین بخوانید


در زندگی ما ایرانیان فرش جایگاه ویژه‌ای دارد و تمام ما برای دکوراسیون منازل خود از انواع فرش‌های دستبافت و ماشینی و قالیچه استفاده می‌کنیم. اما به جز…..

درون محفظه دستگاه‌های ضربه‌زن به فرش ضربات متعدد می‌زنند تا گردوغبار آن از بین برود. در نوع دیگری از این دستگاه‌ها برای غبارگیری از حرکات سریع و دورانی بهره می‌برند. با استفاده از تجهیزات استاندارد و پیشرفته به هیچ نوع فرشی در این مرحله آسیبی نخواهد رسید.

معمولا در مراکز معتبر شستشوی مانند قالیشویی وردآورد فرش از شوینده‌های شیمیایی استفاده نمی‌کنند. همان‌طور که می‌دانید فرش‌های گران قیمت با الیاف و رنگ طبیعی به مرحله تولید می‌رسند. با توجه به این ویژگی ممکن است رنگ‌های‌ آن‌ها در اثر برخورد مواد شیمیایی با یکدیگر تداخل پیدا کنند. بنابراین در حالت کلی شوینده‌های گیاهی بهترین گزینه برای شستشوی انواع فرش هستند.

کارکنان مجموعه قالیشویی در وردآورد لکه فرش را به‌دقت بررسی می‌کنند تا نوع آن را به‌درستی تشخیص دهند. برای از بین بردن لکه‌های مختلف از شوینده‌های متفاوتی استفاده می‌شود.

پس از انتخاب شوینده فرش‌ها را به روش دستی یا ماشینی می‌شویند. در قالیشویی وردآورد برای شستشوی دستی فرش از دستگاه‌هایی که به شیوه ضربه‌ای عمل می‌کنند بهره می‌برند. در روش ماشینی از دستگاه‌های ریلی یا میزی استفاده می‌کنند. در روش ریلی برس‌های استوانه‌ای روی برای پاکسازی فرش روی آن حرکت می‌کنند. در روش میزی دستگاهی برس‌دار ثابت باقی می‌ماند و فرش در زیر آن حرکت داده می‌شود.

پس از شستشو فرش را با آب ولرم آبکشی می‌کنند. آب خیلی گرم می‌تواند به بافت فرش آسیب بزند. در مرحله آخر فرش را به گرم‌خانه منتقل می‌کنند تا با حرارت غیرمستقیم به‌طور کامل خشک شود.

قالیشویی در وردآورد - قالیشویی خوشنام

با توجه به نکاتی که در بالا ذکر کردیم، متوجه شدید که شستشوی فرش ماشینی خود را باید به مرکزی باتجربه بسپارید تا به بافت آن هیچ آسیبی نرسد. افرادی که در وردآورد زندگی می‌کنند، می‌توانند از خدمات قالیشویی در وردآورد خوشنام استفاده کنند.

در این مجموعه انواع فرش را با استفاده از پیشرفته‌ترین و استانداردترین تجهیزات می‌شویند. همچنین در این مرکز خدمات دیگری مثل شستشوی مبل و سرویس خوشخواب ارائه می‌شود.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *