قالیشویی در فردوس - قالیشویی خوشنام

قالیشویی در فردوس


مبل و فرش، از ارزشمندترین اثاثیه هر منزل هستند. کمتر کسی را پیدا می‌کنید که برای خرید این دو نوع وسیله، توجه کافی از خود نشان ندهد. اما این توجه تنها مخصوص هنگام خرید نیست، بلکه زمان نگهداری و تمیزی آن هم لازم است.

شما هرچقدر هم که به‌خوبی از فرش و مبلمان خود مراقبت کنید، به دلیل استفاده مکرر و گرد و غبار هوا، کثیف خواهند شد. به‌همین دلیل تمیز کردن و شستشوی آن‌ها اهمیت پیدا می‌کند. از آن‌جایی که این کار، می‌تواند به وسایل شما آسیب برساند، بهره مندی از تجربه متخصصان اهمیت پیدا می‌کند.

کمتر آسیب دیدن لوازم قیمتی‌تان هنگام شستشوی آن‌ها، مهم است. برای همین شما به قالیشویی نیاز دارید که در این زمینه متخصص باشد. یکی از گزینه‌های مجرب قالیشویی در فردوس، قالیشویی خوشنام است. برای آشنایی با خدمات این شرکت، تا انتها همراه ما باشید.

آشنایی با قالیشویی خوشنام

مهم‌ترین هدف قالیشویی خوشنام از زمان تاسیس، ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریان خود است. به همین منظور این شرکت سلامت فرش شما را با کمک دستگاه‌های مدرن و تکنولوژی‌های روز، تضمین می‌کند.

این قالیشویی خدمات متنوع دیگری را به‌جز فرش‌شویی، به مشتریان قالیشویی در فردوس ارائه می‌کند. از جمله آن‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • شستشوی انواع فرش
 • خشکشویی مبلمان، موکت و خوشخواب
 • رفوگری و ترمیم فرش

همچنین بخوانید


شستن فرش یکی از دغدغه‌های خانم‌های خانه‌دار است که همیشه ذهن آن‌ها را به خود مشغول می‌کند و باعث می‌شود دنبال انتخاب بهترین قالیشویی باشند. ما در این مطلب….

شستشوی انواع فرش

قالیشویی خوشنام، شستشوی فرش را به عنوان اولین هدف خود دنبال می‌کند. شما می‌توانید انواع فرش خود را مانند موارد زیر، برای قالیشویی فردوس، به این شرکت بسپارید:

 • فرش دستبافت
 • فرش ماشینی
 • فرش ابریشم
 • فرش خارجی
 • تابلو فرش

فرش‌های ماشینی نیز خودشان انواع مختلفی دارند که دستگاه‌های قالیشویی خوشنام، برای شستشوی تمام انواع آن مناسب هستند. از جمله:

 • فرش ماشینی معمولی
 • فرش ماشینی فانتزی
 • فرش ماشینی ابریشم

فرش دستبافت ایرانی، در تمام جهان از ارزش بالایی برخوردار است. برای همین مراقبت و شستشوی آن نیز به توجه بیشتری نیاز دارد. به‌همین دلیل می‌توانید با چشم بسته و با اعتماد بالا نسبت به کیفیت کار، فرش‌های دستبافت خود را به قالیشویی خوشنام بسپارید.

خشکشویی مبلمان

شستشوی مبلمان در بسیاری از مواقع به حوصله زیاد و تجربه بالا برای آسیب نرساندن به بافت پارچه آن، نیاز دارد. قالیشویی فردوس خوشنام می‌تواند این کار را با کیفیت بالا برای شما انجام دهد.

کارکنان مجرب این قالیشویی پس از مدت کوتاهی از تماس با آن‌ها، به منزل یا محل کار شما مراجعه می‌کنند. این تیم حرفه‌ای کار شستشوی مبلمان شما را در کوتاه‌ترین زمان با دستگاه‌های جدید و حرفه‌ای خود به انجام می‌رسانند.

قالیشویی در فردوس - قالیشویی خوشنام

ارتباط با قالیشویی خوشنام

شما در صورتی که به آسیب ندیدن فرش‌ها و مبلمان خود بر اثر شستشو اهمیت می‌دهید و به دنبال قالیشویی در فردوس می‌گردید، خوشنام بهترین و مجرب‌ترین گزینه برای شما است.

برای ثبت سفارش خود می‌توانید به وبسایت قالیشویی به آدرس https://khoshnamcc.com مراجعه کنید. همچنین برای ارتباط با دفتر تهران، می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

 • ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷
 • ۰۲۱۴۴۶۳۱۸۱۸

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *