مزایای استفاده از ترمز فرش

مزایای استفاده از ترمز فرش


اگر کف زمین منزل شما لغزنده باشد، فرش به درستی روی آن فیکس نمی‌شود و با راه رفتن روی آن، دائم در حال حرکت روی زمین است. این مشکل معمولاً وقتی رخ می‌دهد که فرش اندازه کوچکی داشته باشد. به طور مثال پادری‌ها همیشه در حال لغزش روی زمین هستند. حتی بسیاری از مواقع لغزش پادری جلوی سرویس بهداشتی یا حمام می‌تواند سلامت شما را هم به خطر بیندازد و باعث افتادن شما شود. اینجاست که پیشنهاد می‌کنیم از یک ترمز فرش استفاده کنید.

ترمز فرش چیست؟

ترمز فرش یک وسیله پلاستیکی یا سیلیکونی است که از یک طرف چسبان بوده و به فرش شما می‌چسبد و با توجه به جنس کف آن، وقتی فرش یا پادری را روی زمین پهن می‌کنید، جلوی لغزش را می‌گیرد. ترمز فرش در اندازه‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود و حتی به صورت متری هم برای فرش‌های بزرگ مورد استفاده قرزار می‌گیرد.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

طریقه نصب ترمز فرش

برای نصب ترمز فرش در زیر انواع فرش و موکت کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. ابتدا با یک دستمال نم‌ناک، کف سرامیک یا پارکت و فرش را تمیز کنید. سپس منتظر خشک شدن بمانید.
  2. ترمز فرش را به گوشه‌های فرش، موکت یا پادری مورد نظر بچسبانید و سپس کمی روی آن فشار وارد کنید تا هوای زیر چسب را تخلیه کنید و از چسبندگی صحیح آن اطمینان پیدا کنید. توصیه می‌کنیم با پا روی قسمتی از فرش که ترمز فرش را در زیر آن قرار داده‌اید، کمی بایستید.
  3. اگر به درستی ترمز فرش را به کف فرش خود نچسبانید، ممکن است به مرور زمان و با پا خوردن، ترمز از فرش کنده شود.

ترمز فرش وسیله‌ای بسیار کاربردی است که برای انواع موکت‌ها و فرش‌های کوچکی که به خاطر وزن کم خود روی زمین ثابت نمی‌مانند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید از ترمز فرش در موکت داخل کابینت‌ها و زیر وسایل سنگینی همچون یخچال هم استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *