آموزش حذف لکه روغن از سطح فرش

آموزش حذف لکه روغن از سطح فرش


آموزش حذف لکه روغن از سطح فرش

لکه روغن یکی از اتفاق های گریز ناپذیری است که به هرحال برای هر فرش، مبل یا موکتی پیش می آید. بخصوص قالی و فرش و گلیم فرش هایی که در آشپزخانه پهن می شوند همیشه در معرض دچار شدن به لکه روغن هستند.
اتفاق بدتر اینکه اغلب لکه روغن به راحتی در اطراف پخش می شود و باقی قسمت های پاک را نیز آلوده و چرب می کند و یا به کف پا می چسبد و به تمام قسمت های خانه سرایت می کند. به این ترتیب تمیز کردن لکه روغن یکی از مهم ترین و اساسی ترین کارهایی است که هر فرد در خانه لازم است آن را بلد باشد.
برای پاک کردن لکه از روی فرش ابتدا لازم است شوینده مناسب آن را فراهم کنید. برای لکه های معمولی حتی می توانید از آب گرم و اسفنج و مایع ظرفشویی استفاده کنید.
توجه داشته باشید که برای پاک کردن لکه روغن از روی فرش های دستباف و فرش هایی که بافت آنها از جنس ابریشم است لازم است از متخصص و قالیشویی های ماهر کمک بگیرید. چنین قالیشویی هایی را می توانید از طریق جستجو در اینترنت پیدا کنید و یا از قالی فروشی هایی که قالی های دستباف و نفیس می فروشند کمک بگیرید.

قالیشویی خوشنام تهران مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰ تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

آموزش حذف لکه روغن از سطح فرش
آموزش حذف لکه روغن از سطح فرش

برای پاک کردن لکه روغن در ابتدا لازم است تا لکه را بطور کامل از پشت قالی پاک تمیز کنید. به این ترتیب قالی را برگردانید و با اسفنج نرم و مایع ظرفشویی و یا شوینده مناسب برای فرش، لکه را از پشت قالی پاک کنید.
پاک کردن لکه از پشت قالی کار شما را ساده می کند. اگر لکه را ابتدا از روی فرش پاک کنید اولین اتفاقی که می افتد اینکه لکه در سطح فرش پخش می شود! چنین فاجعه ای را تنها با شستن کامل قالی می توانید مهار کنید اما پاک کردن لکه از پشت قالی باعث می شود تا منبع اصلی لکه را از بین ببرید.
روش خانگی و راحت پاک کردن لکه از روی فرش بعد از مواد شوینده مخصوص و یا مایع ظرفشویی، می تواند نشاسته ذرت و یا حتی مقداری پودر جوش شیرین باشد. در این روش مقداری از نشاسته ذرت یا پودر جوش شیرین را روی لکه روغنی می ریزید و این پودرها اقدام به جذب روغن می کنند و مراحل پاک کردن فرش برای شما بسیار ساده تر می شود.
اگر امکان پاک کردن لکه را در خانه ندارید می توانید فرش خود را به قالیشویی بسپارید تا در کمترین زمان فرش را تمیز و عاری از لکه به شما تحویل دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *