شستشوی موکت اداری در محل -قالیشویی خوشنام

شستشوی موکت اداری در محل


روش‌های شستشوی موکت اداری در محل

ادارات یکی از مکان‌هایی هستند که همیشه رفت و آمد زیادی دارند. در صورتی که به کف ادارات و هتل‌ها دقت کرده باشید، متوجه می‌شوید که کف بسیاری از آن‌ها با موکت پوشانده شده است. وجود موکت در کف ادارات و هتل‌ها اگر چه زیبایی محیط و راحتی افراد را به دنبال دارد، اما همواره با مشکلاتی همراه است. به خصوص آنکه، چنین مکان‌هایی اغلب پر رفت و آمد بوده و نیازمند نضافت مداوم است. به طور کلی تمیز کردن چنین موکت‌هایی همواره یکی از دغدغه‌های صاحبان هتل‌ها و مسئولین مربوطه بوده است. یکی از راه‌حل‌هایی که در این زمینه وجود دارد، شستشوی موکت اداری در محل است.
همانطور که می‌دانید، جمع کردن موکتی که تمام کف هتل یا اداره را پوشانده است و پهن کردن مجدد آن کار بسیار زمان‌بر و دشواری است. به همین دلیل اغلب ادارات و هتل‌ها از روش شستشوی موکت اداری در محل استفاده می‌کنند. این کار موجب جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی می‌شود. در ادامه قصد داریم به بپردازیم:

همچنین بخوانید


شستشوی موکت نمدی که از گذشته تا کنون در خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت، کمی تفاوت‌تر از موکت‌های معمولی است. موکت‌های نمدی یکی از….

شستشوی موکت در محل چگونه انجام می‌شود؟

به منظور شستشوی موکت اداری در محل، روش‌های مختلفی وجود دارد، اما به طور کلی به صورت زیر عمل می‌شود:
قبل از هر کاری، لازم است تا تمامی زباله‌های کوچک و بزرگ روی موکت با استفاده از جاروبرقی تمیز شوند. ابتدا، مقداری از مواد شوینده موردنظر روی موکت‌ها پاشیده می‌شود و سپس با استفاده از برس مخصوص شستشو، مواد شوینده روی موکت پخش می‌شود. این کار موجب پاک شدن لکه‌های موکت می‌گردد. با استفاده از این روش، کثیفی‌ها و لکه‌های موکت از عمق آن پاک شده و در نهایت آب‌های اضافه آن جمع می‌شود. البته لازم به ذکر است که برخی از این مراحل ممکن است با استفاده از دستگاه‌های مخصوص انجام شوند. همچنین عمل خشک کردن موکت در محل نیز با کمک دستگاه مخصوص انجام می‌شود. از جمله مزایای شستشوی موکت اداری در محل، می‌توان به خشک شدن سریع آن اشاره کرد.

استفاده از شامپو فرش

یکی از روش‌هایی که ممکن است برای شستشوی موکت در محل استفاده شود، کمک گرفتن از شامپو فرش است. بدون شک، همه ما از شامپو فرش برای تمیز کردن فرش‌های خانه‌مان نزدیک عید استفاده کرده‌ایم. البته با توجه به حجم موکت در ادارات و هتل‌ها،
این روش ممکن است زمان‌بر و انرژی‌بر باشد.

شستشوی موکت اداری در محل -قالیشویی خوشنام

دستگاه موکت‌شوی

امروزه روش‌‌های جدیدتری برای شستشوی موکت اداری در محل استفاده می‌شود. استفاده از دستگاه موکت‌شوی موجب تمیز شدن بهتر موکت‌ها و نیز صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود.

جاروبرقی مخصوص نظافت فرش

استفاده از چنین دستگاه‌هایی نیز اگرچه موجب تمیز شدن فرش و موکت می‌شود، اما لکه‌های آن را به خوبی پاک نمی‌کند. البته این روش در بسیاری از هتل‌ها و ادارات استفاده می‌شود.

نکته پایانی

شستشوی موکت اداری در محل، یکی از دغدغه‌هایی است که مسئولین نظافت در ادارات با آن مواجه می‌شوند. امروزه برای شستشوی موکت در محل، روش‌های زیادی پیشنهاد می‌شود که استفاده از دستگاه‌های مخصوص بهتر و به صرفه‌تر است.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *