خشکشویی خوشخواب در محل - قالیشویی خوشنام

خشکشویی خوشخواب در محل


خشکشویی خوشخواب در محل

یکی از مشکلاتی که ممکن است در خانه با آن روبرو شوید، کثیف شدن تشک خوشخواب است. شستن تشک خوشخواب کار راحتی نیست یا شاید بتوان گفت که تقریبا امکان ندارد که بتوان تشک را در خانه با آب شست. امکان تعویض تشک خوشخواب به دلیل بالا بودن قیمت آن هم برای همه افراد امکان‌پذیر نیست.

از طرف دیگر ممکن است شما در خانه کودک یا بیماری داشته باشید و تشک خوشخوابتان زیاد کثیف شود. پس چاره چیست؟ خشکشویی خوشخواب در محل، چاره‌ای است که قالیشویی‌ها برای این مشکل اندیشیده‌اند. در این مرد بیشتر خواهیم گفت.

همچنین بخوانید


یکی از اقدامات نظافتی در منزل شستن تشک است. این مطلب دربرگیرنده اطلاعات کامل در مورد شیوه شستشوی تشک پنبه‌ای است تا آسیبی به آن وارد نشود …

چرا به خشکشویی تشک خوشخواب نیاز داریم؟

تشک خوشخواب به دلایل زیادی مانند ریخته شدن چای، آب میوه، غذا، یا لک ادرار ممکن است کثیف شود. پاک کردن لکه‌ها از روی تشک خوشخواب به خصوص وقتی لکه به عمق تشک نفوذ کرده باشد کار راحتی نیست. مضاف بر اینکه بعضی از این لکه‌ها ایجاد بوی نامطبوعی هم روی تشک خواهند کرد. وجود رطوبت زیاد در داخل تشک گاهی باعث به وجود آمدن انواع قارچ می‌شود که به مرور می‌تواند ایجاد مشکلات پوستی یا تنفسی هم داشته باشد.

افراد در طول روز ساعت زیادی را روی تشک خوشخواب می‌گذرانند. به همین دلیل تمیز بودن تشک از مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد. اما واقعا امکان اینکه شما تشک را در خانه و با آب بشویید وجود ندارد. به دلیل نوع بافت این تشک‌ها، وقتی مقدار زیادی آب وارد آن‌ها شود،‌ آن‌قدر سنگین می‌شود که نمی‌توان آن را تکان داد. خشک شدن تشک هم که خود یک داستان جداست. به همین دلیل ما به خشکشویی تشک خوشخواب نیاز پیدا می‌کنیم.

خشکشویی خوشخواب در محل - قالیشویی خوشنام

روش خشکشویی تشک خوشخواب در منزل

برای خشکشویی تشک خوشخواب در منزل شما باید با قالیشویی‌هایی که این خدمات را ارائه می‌دهند تماس بگیرید. این افراد بعد از حضور در محل، ابتدا تشک را بررسی کرده و در اولین قدم گرد و غبار تشک را می‌گیرند. سپس تمامی لکه‌های موجود روی آن را با مواد مخصوص از بین می‌برند. در مرحله بعد با کمک بخارشوی‌های مخصوص سطح رو و زیر و کناره‌های تشک را شستشو می‌دهند. مرحله آخر با دستگاه‌های وکیوم خاص، آب و کف موجود در تشک را کاملا جذب می‌کنند. حالا تشک شما تمیز و ضدعفونی شده است.

محاسن خشکشویی تشک خوشخواب در خانه

از مزایای خشکشویی تشک خوشخواب در خانه این است که شما مجبور نیستید تشک را از خانه خارج کنید و آلودگی‌های دیگر را هم به تشک وارد کنید. از طرف دیگر ممکن است تشک در حین جابه‌جایی آسیب ببیند. پس چه بهتر که در خانه شسته شود. با خشکشویی تشک خوشخواب در خانه تمامی لکه‌ها از تشک گرفته شده و کاملا تمیز می‌شود.

با خشک کردن تشک تمام آب آن گرفته می شود و فقط کافی است که شما تشک را مدتی در مجاورت هوای آزاد قرار دهید. بعد از چند ساعت تشک کاملا خشک شده و می‌توانید از آن استفاده کنید. سرویس خشکشویی تشک خوشخواب، با کمک دستگاه‌های خاصی که دارند تمامی لکه‌هایی که به عمق تشک رفته را هم تمیز می‌کنند. به همین دلیل امکان وجود آلودگی و قارچ در داخل تشک شما وجود نخواهد داشت.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *