قالیشویی در شهرک گلستان - قالیشویی خوشنام

قالیشویی در شهرک گلستان


احتمالا تا به‌حال برایتان پیش آمده است که لکه‌های مختلفی در اثر ریختن چای، قهوه، بستنی، جوهر و مواد دیگر روی فرش شکل گیرد. در صورتی که سریعا برای رفع لکه از روی فرش اقدام کنید، دیگر نیازی به کمک گرفتن از خدمات قالیشویی شهرک گلستان نیست. اما اکثر اوقات افراد نمی‌دانند در چنین شرایطی باید چکار کنند.

بنابراین در این مطلب در مورد راه‌های از بین بردن لکه‌های مختلف از روی فرش، اطلاعات مناسبی در اختیارتان قرار می‌دهیم. با این‌حال در صورتی که ‌دنبال قالیشویی در شهرک گلستان به دلیل سکونت در این منطقه می‌گردید، تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا یک قالیشویی معتبر در آن‌جا را به شما معرفی کنیم.

نحوه حذف لکه چای و قهوه از روی فرش

برای از بین بردن لکه چای و قهوه از روی فرش بهتر است به‌محض ریختن یکی از این دو، با استفاده از یک قاشق آن را از سطح فرش جمع کنید.

بعد از این مرحله می‌توانید با استفاده از سرکه، نمک یا ماست، اثر لکه را از روی فرش از بین ببرید. البته امکان دارد در این شرایط، هنوز اثراتی از لکه وجود داشته باشد که می‌توانید شامپوی فرش را در آب حل کنید و کف آن را با استفاده از یک اسفنج روی لکه بکشید.

همچنین بخوانید


وقتی فرشی را می‌خرید، باید در نگهداری و محافظت از آن دقت زیادی کنید تا به‌سرعت فرسوده نشود و تا مدت‌ها بتوانید به‌خوبی از آن استفاده کنید..اگر شما نیز تمایل دارید ….

راه دیگری که پیش روی شما قرار می‌گیرد، استفاده از خدمات قالیشویی است. مجموعه خوشنام در کنار ارائه خدمات قالیشویی در شهرک گلستان در دیگر مناطق تهران نیز سرویس‌دهی دارد.

با سپردن سفارش شستشوی فرش خود به قالیشویی معتبری مانند خوشنام دیگر نیازی به نگرانی در مورد آسیب رسیدن به تاروپود آن را ندارید. چون پرسنل این مجموعه کار خود را دقت و مهارت بالایی انجام می‌دهند.

پاک کردن لکه بستنی از روی فرش

وقتی بستنی روی فرش می‌ریزد، به ‌این دلیل که به‌سرعت آب می‌شود، جذب الیاف فرش شده و لک آن باقی می‌ماند. در کنار لک شدن، فرش حالت چسبناکی نیز پیدا می‌کند.

با استفاده از راهکارهای ساده می‌توانید لکه بستنی را از روی فرش از بین ببرید. در قدم اول باید با استفاده از قاشق، بستنی را تا جای ممکن جمع کنید، فقط قاشق را با فشار روی فرش نکشید. زیرا باعث می‌شود بستنی بیشتر جذب فرش شود.

سپس دستمال تمیز را به آب معمولی یا آب گازدار آغشته کنید و روی قسمت مورد نظر بکشید تا باقیمانده لکه بستنی نیز از بین برود. در نهایت، همان قسمت از فرش را با یک دستمال خشک کنید.

قالیشویی در شهرک گلستان - قالیشویی خوشنام

خوشنام ارائه‌دهنده خدمات باکیفیت شستشوی فرش و خشکشویی مبلمان

در کنار معرفی راهکارهای مختلف بالا برای حذف لکه‌ها، بهترین گزینه استفاده از خدمات خشکشویی بوده تا مطمئن شوید که فرشتان به‌طور کامل تمیز شده است.

اگر ساکن شهرک گلستان هستید و به‌دنبال قالیشویی در شهرک گلستان می‌گردید، خوشنام بهترین گزینه است که در کنار شستشوی فرش‌های ماشینی و دستباف، خدمات خشکشویی مبلمان و خوشخواب را نیز برای مشتریان خود ارائه می‌دهد.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *