آموزش شستشوی کوسن مبل در منزل

آموزش شستشوی کوسن مبل در منزل


آموزش شستشوی کوسن مبل در منزل:

مبل ها وسیله ای برای استراحت، چرت زدن . تماشای تلویزیون و خوردن میوه و نشستن مهمانان هستند. به همین علت از کوسن ها نیز طبیعتا برای راحتی بیشتر استفاده خواهد شد. با گذر زمان کوسن ها نیز در معرض کثیفی قرار می گیرند، پس باید نحوه ی شستشوی کوسن ها را بدانیم. تمیزی مبلمان و کوسن ها زیبایی منزل را دو چندان می کند.
برای تمیزی بهتر کوسن و مبل ها ابتدا تمامی قسمت های مبل و کوسن ها را با جاروبرقی گرد زدایی کنید. برای اینکه موهای روی مبلمان و کوسن ها بهتر جدا شوند از فرچه های داخل جاروبرقی کمک بگیرید تا به خوبی تمیز شوند.

 

قالیشویی خوشنام تهران مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰ تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

ترفندهای شستشوی کوسن مبل

قبل از اینکه شروع به کار شستشوی کوسن ها کنید از جنس آن ها آگاهی داشته باشید تا نحوه ی شستن آن را بهتر بدانید. تگ شستشوی کوسن در پشت آن ها قرار دارد ابتدا آن را مطالعه کرده سپس اقدام به شستشوی کوسن نمایید.
پس از مطالعه ی تگ شستشو لکه های کثیف را شناسایی و آن ها را به خوبی پاک نمایید. برای انجام بهتر این کار روش های مناسب لکه زدایی از روی کوسن ها را بدانید با انجام این کار از گسترش لکه ها روی کوسن جلوگیری می کنید.

  • کوسن ها در دوختشان تنوع بسیاری دارند اما به طور کلی ما آن ها را در دو دسته قرار می دهیم.
  • کوسن های کاور دار که به راحتی می توان آن ها را در آورده و شستشو داد.
  • کوسن هایی که کاور ندارند و برای شستشو مجبوریم کل کوسن را با محتویات درون آن بشوییم.
  • کوسن هایی که کاور دارند را می توان با شستن کاور هایشان به خوبی تمیز کرد.

اما در مورد کوسن های بدون کاور باید بگوییم که می توان از فرچه نرم و شوینده ی مناسب مثل شامپو فرش کمک گرفت تا آسیبی به ساختار پارچه ی کوسن و مواد درون آن وارد نشود.
محلول شوینده ی مناسبی با آب و شامپو فرش یا شامپو تهیه کرده و با فرچه یا پنبه ی تمیز روی کوسن ها بکشید آن گاه با پارچه ی تمیزی رطوبت اضافی و آب چرک ها را به نرمی از روی کوسن پاک کنید و سپس آن ها را در مجاورت هوا یا آفتاب قرار داده تا کاملا خشک شود. اگر در منزل بخارشوی دارید کار شما راحت تر خواهد بود چون بخارشوی با داشتن آب و بخار گرم به تمیزی کوسن ها کمک زیادی می کند و لکه ها و آلودگی های کوسن را بهتر پاک خواهد کرد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *