قالیشویی خوشنام در کامرانیه

یک از کارهای نظافتی که برای خانم‌های خانه‌دار اهمیت زیادی دارد شستشوی فرش‌ها و مبلمان است. قالیشویی خوشنام عضو اتحادیه قالیشویان است و خدمات مختلف را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهد. برای رفاه و آسایش مشتریان شعبه قالیشویی در کامرانیه افتتاح شده است که می‌توانید سفارشات خود را در آن ثبت کنید.

ویژگی‌های یک قالیشویی معتبر چیست؟

یکی از موارد مهمی که در سفارش شستشوی فرش و مبلمان اهمیت دارد این است که قالیشویی معتبر و خوشنام باشد. ویژگی‌هایی که باعث می‌شود قالیشویی را معتبر بدانیم شامل موارد زیر است:

عضویت در اتحادیه‌ی قالیشویی

یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب قالیشویی معتبر این است عضو اتحادیه قالیشویان باشد. اتحادیه قالیشویان ضوابط و قوانینی را تنظیم می‌کند و تعرفه‌هایی را برای شرکت‌های قالیشویی تعیین می‌کند. درصورتی که فردی از خدمات ارائه شده یا قیمت شستشو ناراضی باشد می‌تواند نارضایتی خود را به اتحادیه اعلام کند و از این طریق شکایت خود را پیگیری کند.

همچنین بخوانید


نظافت فرش و مبلمان منازل یکی از کارهائی‌ست که برای خانم‌های خانه‌دار اهمیت زیادی دارد. اما با توجه به زندگی آپارتمان نشینی در این روزها امکان شستشوی فرش در…..

استفاده از شوینده‌ی مرغوب در قالیشویی خوشنام

قالیشویی برای حفظ کیفیت فرش‌ها موظف است از شوینده‌های مرغوب و مناسب استفاده کند. متناسب با نوع الیاف فرش ماشینی، فرش دستبافت یا فرش‌های ابریشمی باید از شوینده‌ای استفاده شود که علاوه بر تمیز کردن فرش موجب نرم و درخشان شدن آن شود.

استفاده از شوینده‌ی مرغوب برای شستشوی مبلمان هم اهمیت دارد. زیرا اگر به این مورد توجه نشود پارچه‌ی مبل خراب می‌شود و جلوه‌ی ظاهری آن از بین می‌رود.

تعهد و نظم در تحویل سفارشات

کسانی که سفارشی را به قالیشویی می‌سپرند، انتظار دارند آن سفارش را در زمان معین شده تحویل بگیرند. بدقولی در تحویل سفارشات برای مشتریان آزاردهنده است. یک قالیشویی معتبر و خوب به این مسئله توجه می‌کند و مطابق با زمان بندی تعیین شده سفارشات را تحویل می‌دهد. قالیشویی خوشنام شعبه‌های مختلفی که در تهران و کرج دارد و مطابق با زمان‌بندی تعیین شده سفارشات را به مشتری تحویل می‌دهد.

پرسنل کارآزموده و متخصص

کارکنان قالیشویی باید تجربه‌ی کافی برای انجام خدمات تخصصی در قالیشویی داشته باشند، زیرا هر گونه سهل‌انگاری می‌تواند باعث آسیب به فرش یا مبلمان مشتریان شود و موجب نارضایتی از قالیشویی شود.

قالیشوئی-در-کامرانیه2

استفاده از ماشین آلات پیشرفته

امروزه خدمات قالیشویی فقط با نیروی انسانی انجام نمی‌شود و از ابزارها و ماشین آلات پیشرفته و تخصصی برای شستشو و تمیز کردن فرش‌ها استفاده می‌شود. این امر موجب می‌شود خدمات با سرعت بیشتری انجام شود و قایشوئی بتواند  تعداد سفارشات بالاتری را قبول کند، از طرف دیگر امکان خطای انسانی هم کم می‌شود.

همچنین استفاده از دستگاه‌های مخصوص برای شستشوی مبلمان موجب تضمین کیفیت آن و جلوگیری از خراب شدن فوم مبلمان و صندلی می‌شود.

دلیل انتخاب قالیشویی خوشنام

قالیشویی خوشنام از مواد شوینده‌ی مرغوب و مناسب با الیاف فرش استفاده می‌کند و کارکنان مجربی دارد که به وظایف خود آشنا هستند. همچنین مدیریت امور در شعبه‌های مختلف قالیشویی خوشنام به خوبی انجام می‌شود و سفارشات در زمان مقرر به مشتریان تحویل داده می‌شود. یکی از شعب قالیشویی در کامرانیه قرار دارد که با رعایت کردن موارد ذکر شده توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *