قالیشویی در آجودانیه

قالیشویی در آجودانیه


  قالیشویی در آجودانیه

نظافت فرش و مبلمان منازل یکی از کارهائی‌ست که برای خانم‌های خانه‌دار اهمیت زیادی دارد. اما با توجه به زندگی آپارتمان نشینی در این روزها امکان شستشوی فرش در خانه میسر نیست و لازم است از خدمات قالیشویی استفاده شود. قالیشویی خوشنام  برای رفاه حال مشتریان شعب مختلفی را در سطح شهر تهران دایر کرده است. قالیشویی در آجودانیه یکی از شعب قالیشویی خوشنام است که خدمات قالیشویی و مبل‌شویی را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. در این مطلب شما را با خدمات و ویژگی‌های این قالیشویی آشنا می‌کنیم.

شستشوی فرش

شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی، گلیم و قالیچه در قالیشویی آجودانیه انجام می‌شود. قبل از شستشو فرش‌ها لکه‌گیری می‌شود و سپس با شوینده‌ی مناسب شسته می‌شود. استفاده از شوینده‌ی مناسب باعث می‌شود رنگ و کیفیت فرش با شستشو تغییر نکند. همچنین فرش‌ها در شرایط مناسبی خشک می‌شوند. در این شرایط برای سفارش فرش‌های قدیمی و قیمتی لازم نیست نگران باشید و می‌توانید با اطمینان سفارش خود را ثبت کنید.

ترمیم فرش

فرش‌هایی که دچار پارگی می‌شود یا قسمتی از آن در اثر ریختن چیزی خراب می‌شود را می‌توان تعمیر کرد. رفوکاران حرفه‌ای در قالیشویی خوشنام شعبه‌ی آجوادانیه تخصص و تبحر کافی برای تعمیر و بازسازی فرش‌ها را دارند و این کار را در مدت زمان کمی انجام می‌دهند.

همچنین بخوانید


با زندگی شهرنشینی و خانه‌های آپارتمانی دیگر مانند گذشته شستن فرش در خانه امکان پذیر نیست. امروزه قالیشویی‌ها انواع فرش دستبافت و ماشینی را می‌شویند و به…..

شستشوی مبلمان در قالیشویی در آجودانیه

مبلمان منازل در اثر استفاده یا ریختن لکه‌ی مواد غذایی کثیف می‌شود، همچنین با مروز زمان و در اثر نشستن گرد و غبار روی  آن کثیف می‌شود و نیاز به تمیز کردن دارد. این مورد برای مبلمان اداری یا صندلی رستوران‌ها هم صادق است و نیاز به تمیز کردن دارند. قالیشویی خوشنام در آجودانیه شعبه‌ای دارد که خدمات شستشوی مبلمان را انجام می‌دهد.

مبل‌شویی با شوینده‌های مخصوص انجام می‌شود که رنگ پارچه‌های مبلمان تغییر نکند و کیفیت آن کم نشود. همچنین نیازی به جابه جا کردن مبلمان نیست و خدمات مبل‌شویی در محل توسط کارکنان انجام می‌شود.

 خشکشویی خوشخواب

بعد از کار و فعالیت روزانه گرد و غبار و آلودگی روی لباس‌ها را با خود به رختخواب می‌بریم و موجب کثیف شدن آن می‌شویم. درصورتی که به شستشوی تشک خوشخواب توجه نشود بیماری‌های پوستی و تنفسی برای افراد ایجاد می‌شود. شستشوی تشک خوشخواب در منزل امکان پذیر نیست و باید به صورت تخصصی و توسط کارکنان قالیشویی انجام شود تا کیفیت تشک از بین نرود.

قالیشویی در آجودانیه

قیمت خدمات قالیشویی خوشنام

قیمت خدمات قالیشویی خوشنام در آجودانیه مطابق با تعرفه‌های اتحادیه قالیشویی است. از این نظر قیمت‌ها مناسب است و حتی کیفیت خدمات دریافتی بیشتر از مبلغی است که می‌پردازید.

شیوه‌ی ثبت سفارش قالیشویی در آجودانیه

سفارشات شستشوی مبل و فرش در قالیشویی خوشنام را می‌توانید از طریق سایت و به صورت آنلاین ثبت کنید. سفارش آنلاین این مزیت را دارد که به صورت ۲۴ ساعته امکان‌پذیر است. همچنین می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷  با قالیشویی خوشنام  تماس بگیرید و سفارش خود را در شعبه‌ی مورد نظر ثبت کنید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *