قالیشوئی در جنت آباد

قالیشوئی در جنت آباد


قالیشوئی در جنت آباد

شستن فرش و مبلمان در خانه امکان پذیر نیست و ما ناگذیر هستیم از خدمات قالیشوئی استفاده کنیم. قالیشوئی خوشنام یک قالیشوئی معتبر و عضو اتحادیه قالیشویان است که شعبه‌های متعددی در تهران و کرج دارد. در این مطلب قصد داریم خدمات یکی از شعبه‌های قالیشوئی در جنت آباد را معرفی کنیم.

شستشوی انواع فرش

قالیشوئی خوشنام پرسنل کارآزموده و مجربی دارد که تخصص کافی در شستن انواع فرش دستبافت و ماشینی را دارند. با این حساب اگر فرش‌های خود را به این قالیشوئی بسپارید لازم نیست نگران این باشید که در اثر سهل‌انگاری کارکنان آسیبی به فرش‌های شما وارد شود.

همچنین در این قالیشوئی از ماشین آلات پیشرفته و تخصصی استفاده می‌شود که به عنوان یک مزیت دیگر برای این قالیشوئی محسوب می‌شود. با توجه به اینکه شستن فرش‌های دستبافت گران قیمت نیاز به تخصص و تجربه دارد و با ویژگی‌هایی که برای قالیشوئی جنت آباد نام بردیم، با اطمینان می‌توانید از خدمات این قالیشوئی استفاده کنید.

همچنین بخوانید


یک از کارهای نظافتی که برای خانم‌های خانه‌دار اهمیت زیادی دارد شستشوی فرش‌ها و مبلمان است. قالیشوئی خوشنام عضو اتحادیه قالیشویان است و خدمات مختلف را در….

شستشوی تابلو فرش

شستن و غبارگیری از تابلو فرش نیاز به تخصص دارد که رنگ الیاف تابلو فرش با هم ترکیب نشود و ظاهر تابلو فرش را خراب نکند. قالیشوئی خوشنام در این کار هم تخصص و تجربه‌ی کافی دارد و به خوبی می‌تواند از عهده‌ی آن بربیاد.

استفاده از شوینده‌ی مناسب

در قالیشوئی خوشنام از شوینده‌های گیاهی بریا شستن فرش دستبافت و قیمتی استفاده می‌شود. رعایت این مورد به عنوان بک برتری برای این قالیشوئی محسوب می‌شود که نباید آن را نادیده بگیریم.

قیمت مناسب خدمات

خدماتی که در قالیشوئی خوشنام ارائه می‌شود قیمت مناسبی دارند. برای شستشوی فرش متراژ فرش اندازه گرفته می‌شود و بر اساس آن هزینه انجام خدمات به مشتری اعلام می‌شود.

البته این را هم در نظر داشته باشید که تعرفه‌های شستشوی فرش ماشینی و دستبافت با هم تفاوت دارد.

تحویل به موقع سفارشات

تعهد کاری کی از نکات برجسته‌ی کار قالیشوئی در جنت آباد است. این قالیشوئی تمام سعی خود را می‌کند تا سفارشات را به موقع و در زمان مقرر شده به مشتری تحویل دهد. تعهد و خوش قولی این قالیشوئی حتی در ایام شلوغ سال مانند عید نوروز که سفارشات زیاد است هم پابرجاست.

قالیشوئی در جنت آباد

ضمانت خدمات

اگر به خدمات قالیشوئی‌های مختلف دقت کنید متوجه می‌شوید که تعداد معدودی از این قالیشوئی‌ها خدمات خود را ضمانت میکنند. اما قالیشوئی خوشنام به دلیل اعتمادی که به خدمات ارائه شده دارد آن را تا ۵ روز ضمانت می‌کند. یعنی اگر از تمیزی فرشی که در قالیشوئی جنت آباد شسته شده رضایت نداشتید می‌توانید فرش را برگردانید از کارکنان بخواهید فرش را مجددا برای شما بشویند.

یکی از وجوه تمایز قالیشوئی خوشنام این است که یک کارخانه اختصاصی و مجهز در حومه شهر کرج دارد و این کارخانه توانسته دست واسطه‌ها را کوتاه کند و باعث شود ارائه خدمات با بهترین قیمت به دست مشتری برسد. البته اگر سفارشات را به صورت انلاین در سایت ثبت کنید می‌توانید ۱۰ تا ۱۵ درصد بابت خدمات تخفیف بگیرید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش آنلاینتماس فوری