به دلیل زندگی آپارتمانی و سختی جابجایی مبلمان، بسیاری به دنبال شستشوی مبلمان خود در منزل هستند. زیرا با این کار هم در وقت و هم در هزینه های خود صرفه جویی کرده اند. همچنین می توانند از آسیب رسیدن به مبلمان خود جلوگیری کنند. قالیشویی خوشنام تمامی مراحل مربوط به شستشو را در کرج و در منزل شما و با دستگاه های شستشو به انجام خواهد رساند.

شستشوی مبلمان با دستگاه

بعضی از مبل شویی ها، به جای شستشو با دست، از دستگاه مبل شویی برای تمیز کردن مبلمان استفاده می کنند. دستگاه مبل شویی، دستگاهی مکانیزه است که با کمک آن می توان سطوح افقی و عمودی مبل را به راحتی شست و تمیز کرد. در دستگاه مبل شویی، یک مخزن برای جمع آوری آب تمیز و یک مخزن برای جمع آوری آب کثیف تعبیه شده است. همچنین یک موتور مکنده قوی نیز دارد که عمل مکش آلودگی ها و ذرات را انجام می دهد. تولید کف در این دستگاه، توسط کمپرسور انجام می شود. از مهمترین مزیت های دستگاه مبل شویی، تولید فوم و کف است. فوم، غلظت زیادی دارد؛ به همین دلیل روی سطح مبل می ماند و آلودگی ها را در خود حل می کند. به دلیل داشتن قدرت پاک کنندگی زیاد، استفاده از دستگاه مبل شویی، روشی بسیار عالی برای شستشوی انواع مبلمان است. بعد از اینکه سطح مبل و درز های آن با استفاده از کف و فوم به خوبی تمیز شد، موتور مکنده، فوم ها و و آلودگی های حل شده در کف را می مکد. در نتیجه سطح مبل خیلی سریع خشک می شود. در بعضی از دستگاه های مبل شویی، سیستم گرمایش آب نیز تعبیه شده است. این دستگاه ها با گرم کردن آب و کف، به حل شدن آلودگی ها و چربی ها کمک می کند و کیفیت شستشوی مبلمان را چندین برابر افزایش می دهد. از این دستگاه می توان برای شستن مبل های راحتی، استیل، چرمی، کلاسیک و انواع صندلی ها استفاده کرد. قالیشویی خوشنام کرج یکی از بهترین قالیشویی ها در کرج است که تمامی خدمات را با کیفیت و توسط پرسنل متخصص خود انجام می دهد.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

apd5qebnmxq8

خشکشویی مبلمان در منزل

مبل شویی یک حرفه تخصصی است و نباید توسط افراد بی تجربه انجام شود. برای اینکه کیفیت مبل ها حفظ شود و بافت پارچه رویه مبل و اسفنج ها دچار آسیب نشود، از خدمات خشکشویی مبل در محل استفاده کنید. خدمات مبل شویی و خشکشویی مبلمان آسیبی به مبلمان گران قیمت و لوکس شما نمی رساند ولی همه کثیفی های روی مبل را از بین می برد.

هزینه مبل شویی بر چه اساسی تعیین می شود؟

اگر می خواهید مبل های خود را برای شستشو به یک مبل شویی معتبر بسپارید، لازم است بدانید که این کار با چه هزینه ای انجام می شود. تعرفه انجام خدمات مبل شویی به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع مبلمان (راحتی، استیل، کلاسیک، سلطنتی و …)
  • جنس پارچه مبلمان (ساتن، کتان، چرم و …)
  • تعداد نشیمنگاه مبل
  • نوع رویه کوبی مبل ها
  • تعداد کوسن ها
  • مواد شوینده مبل
  • خدمات دلخواه مشتری

 با وجود بسیاری از مبل شویی ها در کرج، قالیشویی خوشنام کرج با انجام خدماتی چون مبل شویی و خشکشویی در کرج، یک قدم فراتر رفته و این خدمات را توسط کادر مجرب خود در منزل شما انجام می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *