شستشوی فرش دستباف کرمان - قالیشویی خوشنام

شستشوی فرش دستباف کرمان


شستشوی فرش دستباف کرمان

شستشوی فرش دستباف کرمان اگر اصولی و صحیح انجام شود، می‌تواند بر عمر مفید این جلوه از فرهنگ و تمدن ایرانی بیفزاید. فرش‌های دستباف ایرانی، شاهکارهای ماندگار هنری هستند. فرقی نمی‌کند که الیاف آن‌ها از پشم باشد یا پنبه، ابریشمی باشد یا گل ابریشمی، این فرش‌ها علاوه بر اینکه زیبایی و اصالت را به خانه شما هدیه می‌کنند، یک میراث گران‌بها برای فرزندان شما هستند که می‌توانند تا چندین نسل تداوم یابند.

اگر جلوه‌ای از هنر ارزشمند قالیبافان کرمان را در خانه دارید، قطعا به خدمات قالیشویی نیاز خواهید داشت. اما باید در نظر داشته باشید که هر مرکزی قادر به شستشوی فرش دستباف کرمان نیست و باید یک مجموعه درجه یک که در پاکسازی فرش‌های نفیس، مهارت و تبحر داشته باشد را انتخاب کنید. ما در قالیشویی خوشنام در کرج، آماده ارائه خدمات تخصصی به شما هستیم، پس با خیال راحت فرش‌هایتان را به ما بسپارید.

همچنین بخوانید


چنانچه برای شستشوی فرش گل ابریشم خود به خدمات تخصصی نیاز داشتید، ما در قالیشویی خوشنام در کنار شما هستیم …

آیا فرش دستباف برای زندگی مدرن مناسب است؟

برخی از افراد گمان می‌کنند که فرش‌های دستباف به این دلیل که بچه کوچک در خانه دارند یا سرپرستی یک حیوان را برعهده گرفته‌اند، برایشان نامناسب است. برخی دیگر مدعی هستند طرح و نقشه فرش دستباف به درد دکوراسیون مدرن نمی‌خورد و برخی دیگر به علت قیمت بالای فرش‌های نفیس از خرید آن سرباز می‌زنند. اما باید این واقعیت را در نظر گرفت که چه زحمتی برای رج به رج بالا رفتن دار قالی کشیده شده است و چه اثر هنری برجای مانده است.

گران می‌خرید، درست! اما یک بار می‌خرید و چند نسل از زیبایی آن بهره می‌برند، این کار یک سرمایه‌گذاری است. نگران خراب‌کاری‌های بچه‌ها و حیوانات خانگی هم نباشید، با دریافت خدمات شستشوی فرش دستباف کرمان همه چیز مانند روز اول خواهد شد.

شستشوی فرش دستباف کرمان - قالیشویی خوشنام

مزایای داشتن فرش دستباف کرمان در منزل چیست؟

نخستین مزیت این فرش‌ها این است که پوسیدگی ندارند، الیاف طبیعی می‌توانند دهه‌ها به شما ظرافت و زیبایی هدیه کنند و از تماشای این هنر اصیل حظ کنید.مزیت بعدی که با خرید فرش دستباف نصیبتان می‌شود، این است که فرش‌های دستباف فاقد هر گونه مواد شیمیایی هستند و الیاف آن‌ها مصنوعی نیست. این فرش‌ها کاملا ارگانیک هستند و به هیچ وجه، آسیبی به سلامت خانواده وارد نمی‌کنند. این درحالی است که فرش‌های ماشینی حاوی سمومی هستند که آلرژی یا واکنش‌های پوستی برای افراد حساس یا کودکان برجای می‌گذارند.

سومین مزیت را باید اینگونه تبیین کرد که تنها فرش‌های نفیس هستند که کاملا در اثر شستشو پاک می‌شوند. شستشوی فرش دستباف کرمان به طور کامل باعث تمیزی آن می‌شود، زیرا الیاف مصنوعی ندارد. الیاف مصنوعی در برابر حرارت، جریان مستقیم آب، شوینده‌ها و برس‌ها حساسیت بیشتری نشان می‌دهند، در نتیجه همواره مقداری از گرد و غبار، آلودگی و شوینده روی فرش باقی می‌ماند.

و آخرین مزیت فرش‌های دستباف این است که هر چه بیشتر پا بخورد و قدمت بیشتری داشته باشد، ارزش آن بیشتر خواهد شد. بنابراین بدون نگرانی آن را پهن کنید و از تماشای آن لذت ببرید. شستشوی فرش دستباف کرمان را نیز به ما بسپارید تا سال‌های سال فرش‌های خود را جوان نگاه دارید.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *