قالیشویی در ازگل

قالیشویی در ازگل


فرش‌های ایرانی با طرح‌های ظریف، زیبا و خاص همیشه جزو محبوب‌ترین‌ها هستند و تاریخ و فرهنگ کشور ما را منعکس می‌کنند.

از طرفی نگهداری صحیح و شستشو منظم آن‌ها برای از دست نرفتن زیبایی اولیه لازم و ضروری است. شستشوی فرش در قالیشویی‌ها مراحلی دارد که شاید برایتان دانستن این مراحل جالب باشد.

در این مطلب می‌خواهیم در مورد شستشوی فرش‌ها در قالیشویی ازگل شمال تهران صحبت کنیم پس تا انتها همراه ما باشید.

همچنین بخوانید


شستن و تمیز کردن فرش یکی از کارهای نظافتی منازل است. درصورتی‌که می‌خواهید فرش‌های خود را به یک قالیشویی معتبر بسپارید یا از خدمات دیگر ارائه شده در قالیشویی….

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی ازگل

برای شستشوی فرش ابتدا باید غبارگیری انجام شود. بنابراین فرش‌هایی که گردوغبار زیادی دارند، آلودگی آن‌ها توسط دستگاهی به‌نام خاک‌گیر گرفته می‌شود. در این دستگاه فرش‌ها با قدرت بسیار زیاد به مدت تقریبا دو ساعت می‌چرخند تا دیگر خاکی در میان تار و پود آن‌ها نباشد.

بعد از آن فرش‌هایی را که یک اندازه دارند کنار یکدیگر پهن می‌کنند و با فشار زیاد روی آن‌ها آب می‌گیرند. بعد از خیس شدن کامل نوبت به ریختن مواد شوینده می‌رسد.

در مرحله بعد، دستگاه‌های مجهز شستشو در قالیشویی‌ها روی فرش حرکت می‌کنند. این دستگاه مجهز به قطعه‌های دایره‌ای شکل هستند که روی فرش به ‌آرامی کشیده می‌شوند تا تمام کثیفی‌ها و آلودگی‌ها از تار و پود فرش پاک شود.

بعد از آن فرش‌ها با استفاده از دوش‌های طراحی شده در قالیشویی آبکشی می‌شوند تا مواد شوینده کاملا از فرش بیرون برود. آبکشی برای مرتبه دوم نیز انجام می‌گیرد تا در صورت نجس بودن، این مشکل نیز برطرف شود.

در مرحله آب‌گیری، فرش باید در دستگاه استوانه‌ای شکلی قرار گیرد. سپس این دستگاه با سرعت بالا و به‌صورت دورانی به حرکت در می‌آید تا آب فرش‌ها کاملا گرفته شود.

در قالیشویی‌ها معمولا فرش‌ها را با نور آفتاب خشک می‌کنند اما همان‌طور که می‌دانید شرایط جوی همیشه پایدار و مشخص نیست. به‌همین دلیل بیشتر قالیشویی‌ها مجهز به گرم‌خانه خشک هستند.

این مراحل کلی شستشوی فرش‌ها در قالیشویی ازگل و سایر مراکز معتبر است. اما این مراحل برای فرش‌هایی که پارگی یا پوسیدگی دارند کمی متفاوت خواهند بود.

قالیشویی در ازگل

قالیشویی خوشنام ارائه‌دهنده تمام خدمات شستشوی فرش

قالیشویی خوشنام برای عزیزانی که به‌دنبال قالیشویی ازگل در محدوده شمال تهران می‌گردند، بهترین انتخاب است. خدمات این قالیشویی محدود به شستن فرش نمی‌شود، بلکه خدمات دیگری مانند ترمیم و رفوگری، مبل شویی و خشکشویی نیز ارائه می‌دهد.

این قالیشویی کار خود را ضمانت می‌کند. به این صورت که تا پنج روز بعد از دریافت فرش اگر ناراضی بودید، می‌توانید فرش را برای شستشوی دوباره برگردانید.

این قالیشویی همیشه برای خدمات خود قیمت بسیار منصفانه‌ای ارائه می‌دهد. همچنین در قالیشویی خوشنام از بهترین مواد شوینده و درجه یک ایرانی استفاده می‌کنند تا به تار و پود فرش آسیبی نرسد.

برای ثبت سفارش می‌توانید به دو صورت آنلاین و تلفنی اقدام کنید و اگر به روش اول اقدام کنید، ده درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.

قالیشویی خوشنام کرج مجری ارائه کلیه خدمات قالیشویی و لکه برداری در سراسر کرج و تهران، اگر فرش دوست داشتنی شما دچار لکه‌ی روغن شده است باما تماس بگیرید تا با ماشین آلات بروز و پیشرفته خود این لکه هارا برای همیشه از روی فرش شما حذف کنیم. فقط کافی است با شماره های: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ و ۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰تماس گرفته یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *