قالیشویی خوشنام-خشکسویی مبلمان و موکت

قالیشویی خوشنام-خشکسویی مبلمان و موکت


مبل شویی کرج

شستشو و خشکشویی انواع مبلمان

یکی دیگر از خدمات قالیشویی خوشنام مبل شویی در منزل است. در صورتی که سرویس غذا خوری کاناپه،راحتی،استیل و دیگر انواع مبلمان پارچه و یا چرمی منزل یا محل کار شما کثیف شده و نیاز به شستوی عمیق و حرفه ای دارد و شما وقت و حوصله تمیز کردن آنها را ندارید و یا کثیفی به مراحل عمقی رسیده نگران نباشید! فقط کافیست با قالیشویی خوشنام تماس گرفته یا بصورت آنلاین ثبت سفارش کنید.

کارکنان قالیشویی خوشنام در اسرع وقت به منزل یا محل کار شما آمده و توسط دستگاه های جدید و حرفه ای تحت نظر شما اقدام به شتستشو میکنند در مدت زمان کوتاه و با کیفیت بالا. همکاران ما برای تمامی خدمات ارائه شده آموزش دیده اند تا فرایند کار در اصولی ترین حالت ممکن و بدون کوچکترین آسیب اتمام گردد.هدف ما جلب رضایت مشتریان است.

شستشو وخشکشویی انواع موکت وخوشخواب

در مکان های عمومی مانند مساجد و حسینیه ها و یا حتی برخی سازمان ها و شرکت ها و حتی در منازل شاهد زمینه موکت شده هستیم. بر اثر تردد و رفت و آمد، وجود ذرات گرد و غبار، ریختن لکه های مختلف مانند روغن و چای و… امکان وجود آلودگی در موکت بسیار است.  شستشو و خشک کردن موکت ها امری بسیار زمان بر و دشوار است.اما تمیز نگهداشتن موکت تاثیر زیادی در نما و زیبایی منزل و یا مساجد دارد.

برای پاک سازی لکه های روی موکت باید به نوع لکه و مدت زمان وجود آن در موکت دقت کرد.اگر تازه باشد میتوان با استفاده از شوینده های مناسب اقدام ب از بین بردت آن ها کردو اما اگر لکه در الیاف موکت نفوذ کرده و ماندگار شده باید کار را ب قالیشویی بسپارید.

خشکشویی انواع مبلمان و موکت-قالیشویی خوشنام

 

یکی دیگر از خدمات مهم قالیشویی خوشنام شستشو،خشکشویی و غبارگیری انواع موکت با استفاده از بهترین شوینده ها و مدرن ترین و مطمئن ترین دستگاه ها ی مکانیزه و تخصصی در محل و بدون نیاز به جابجایی  می باشد.

خشکشویی مبلمان و شستشوی مبل در محل تنها مخصوص مبلمان پارچه ای و چرمی نیست. خشکشویی تشک خوشخواب، خشکشویی پشتی های سنتی، خشکشویی ازجمله سرویس هایی است که اغلب به همراه شستشوی مبل در محل، قالیشویی خوشنام به شما ارائه میدهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *