قیمت قالیشویی در کرج

قیمت قالیشویی در کرج

شعبه های متفاوت قالیشویی در قسمت های متفاوت شهر کرج راه‌اندازی شده است که انواع خدمات قالیشویی را با قیمت های مناسب و عالی به مردم شهر کرج ارائه می‌دهد. سایر خدمات در تمام قالیشویی ها انجام می‌شوند و با توجه به نوع و اندازه فرش های شما قیمت های متفاوتی برای هر کدام از آنها در نظر گرفته شده است. از جمله این خدمات مخصوص در قالیشویی می‌توان به آبشویی سایر فرش های ماشینی و دست بافت، رنگ برداری و لکه برداری شامل سایر لکه های ایجاد شده بر روی فرش ها، شستشو با شامپو، دوبار شستشو برای پاکیزه سازی بهتر و سایر خدمات مربوط به قالیشویی اشاره کرد.

این خدمات با استفاده از بهترین مواد شوینده و نظارت افراد متخصص برای فرش های شما انجام شده و هر گونه نگرانی بابت صدمه رسیدن به فرش ها را برای شما برطرف می‌کند. در ادامه قیمت های مخصوص قالیشویی در کرج، برای سایر خدمات مورد نیاز و ارائه شده در قالیشویی ها اشاره خواهد شد که می‌توانید علاوه بر اطلاع از این قیمت ها جهت استفاده از هر کدام از خدمات از آنها مطلع باشید.

راه های دریافت خدمات قالیشویی کرج

۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷

۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰

سفارش آنلاین

با ۲۰ خط ویژه و فوری در سراسر کرج

قیمت قالیشویی در کرج:

  1. قیمت پایه آبشویی برای فرش های معمولی از ۱۰ هزار تومان
  2. قیمت پایه آبشویی برای فرش های فانتزی از ۱۳ هزار تومان
  3. قیمت پایه آبشویی برای فرش های ابریشم مصنوعی و فرش های طرح شگی (کارشناسی و قیمت گذاری در محل)
  4. قیمت پایه آبشویی برای فرش های دستبافت لاکی کمتر از ۲۸ رج (کارشناسی و قیمت گذاری در محل)
  5. قیمت پایه آبشویی برای فرش های کرم کمتر از ۲۸ رج (کارشناسی و قیمت گذاری در محل)
  6. قیمت پایه آبشویی برای فرش های گل ابریشم معمولی (کارشناسی و قیمت گذاری در محل)
  7. قیمت پایه آبشویی برای فرش های گل ابریشم زیر ۴۰ رج (کارشناسی و قیمت گذاری در محل)
  8. قیمت پایه آبشویی برای فرش هایی با قدمت بالای ۳۰ سال (کارشناسی و قیمت گذاری در محل)

خدمات رنگ برداری به صورت توافقی

هرگونه خدمات لکه‌برداری، سفیدشویی، شامپوشویی، دوبارشوری، نانوشویی به صورت توافقی برای فرش های ماشینی و دستبافت انجام می‌شود.

جهت سفارش و استفاده از هرگونه از این خدمات می‌توانید با توجه به قیمت های سایر خدمات که کمی قبل گفته شد با توجه به فرش های خودتان اقدام به تماس و درخواست برای شستشوی قالی‌هایتان نمایید. دقت نمایید که این قیمت ها، قیمت پایه هستند و با توجه به اندازه فرش های شما متفاوت خواهند بود و در هنگام تماس قیمت اصلی به شما اطلاع داده می‌شود تا در صورت موافقت با قیمت ها برای دریافت فرش ها اقدام شود.دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری