قیمت قالیشویی در کرج

قیمت قالیشویی در کرج


قیمت قالیشویی در کرج

شعبه های متفاوت قالیشویی در قسمت های متفاوت شهر کرج راه‌اندازی شده است که انواع خدمات قالیشویی را با قیمت های مناسب و عالی به مردم شهر کرج ارائه می‌دهد. سایر خدمات در تمام قالیشویی ها انجام می‌شوند و با توجه به نوع و اندازه فرش های شما قیمت های متفاوتی برای هر کدام از آنها در نظر گرفته شده است. از جمله این خدمات مخصوص در قالیشویی می‌توان به آبشویی سایر فرش های ماشینی و دست بافت، رنگ برداری و لکه برداری شامل سایر لکه های ایجاد شده بر روی فرش ها، شستشو با شامپو، دوبار شستشو برای پاکیزه سازی بهتر و سایر خدمات مربوط به قالیشویی اشاره کرد.

این خدمات با استفاده از بهترین مواد شوینده و نظارت افراد متخصص برای فرش های شما انجام شده و هر گونه نگرانی بابت صدمه رسیدن به فرش ها را برای شما برطرف می‌کند. در ادامه قیمت های مخصوص قالیشویی در کرج، برای سایر خدمات مورد نیاز و ارائه شده در قالیشویی ها اشاره خواهد شد که می‌توانید علاوه بر اطلاع از این قیمت ها جهت استفاده از هر کدام از خدمات از آنها مطلع باشید.

راه های دریافت خدمات قالیشویی کرج

۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷

۰۲۶۳۴۲۱۵۹۹۰

سفارش آنلاین

با ۲۰ خط ویژه و فوری در سراسر کرج

قیمت قالیشویی در کرج:

۱. شستشوی انواع موکت (نمدیف کبریتی، خواب دار) – متر مربع: ۳۵۰۰ تومان
۲. شستشوی انواع فرش ماشینی تا سقف ۱۰۰۰ شانه – متر مربع: ۱۰۰۰۰ تومان
۳. شستشوی فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه به بالا و فانتزی – متر مربع ۱۳۰۰۰ تومان
۴. شستشوی فرش دستبافت کمتر از ۲۵ رج – هر متر مربع – ۱۸۰۰۰ تومان
۵. شستشوی فرش (دستبافت اعلاء و کاشان با رنگ روشن – هر متر مربع: ۲۴۰۰۰ تومان
۶. شستشوی فرش دستبافت ۲۵ رج به بالا اعم از گل ابریشم، نایین، اصقهان، تبریز، ابریشم و فرش های کهنه با قدمت ۲۰ سال به بالا، کهنه های عتیقه و فرش های صادراتی، با قرارداد فی ما بین با رعایت عرف بازار
۷. شستشوی فرش های ماشینی ابریشم مصنوعی، تیکه دوزی، چرمی و خارجی – با قرارداد فی ما بین با رعایت عرف بازار
۸. کرایه رفت و برگشت، بارگیری و تخلیه تا درب واحد مسکونی – تا سقف ۱۲ متر – ۱۵۰۰۰ تومان
۹. کرایه رفت و برگشت، بارگیری و تخلیه تا درب واحد مسکونی – بیش از ۱۲ متر – ۲۰۰۰۰ تومان

تبصره: در شتشوی فرش های دست بافت می باید خاک گیری قبل از آب گیری و مو گیری بعد از شستشو حتما انجام گردد و فرش ها خشک صد درصدی تحویل مشتری شود، مضاعفاً اینکه افزودنیهای عامی به منظور ثبات رنگ در صورت ضرورت می باید مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت قالیشویی کرج
قیمت قالیشویی کرج

خدمات رنگ برداری به صورت توافقی

هرگونه خدمات لکه‌برداری، سفیدشویی، شامپوشویی، دوبارشوری، نانوشویی به صورت توافقی برای فرش های ماشینی و دستبافت انجام می‌شود.

جهت سفارش و استفاده از هرگونه از این خدمات می‌توانید با توجه به قیمت های سایر خدمات که کمی قبل گفته شد با توجه به فرش های خودتان اقدام به تماس و درخواست برای شستشوی قالی‌هایتان نمایید. دقت نمایید که این قیمت ها، قیمت پایه هستند و با توجه به اندازه فرش های شما متفاوت خواهند بود و در هنگام تماس قیمت اصلی به شما اطلاع داده می‌شود تا در صورت موافقت با قیمت ها برای دریافت فرش ها اقدام شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *