قالیشویی خوشنام-شستوشوی فرش

قالیشویی خوشنام-شستوشوی فرش


اصلی ترین هدف قالیشویی خوشنام رضایت و اعتماد مشتریان عزیز است.مشتریان همیشه انتظار دریافت بهترین خدمات با هزینه مناسب را دارند. به همین جهت قالیشویی خوشنام برای جلب رضایت مشتریان عزیز، کیفیت بالا در انواع خدمات،تحویل به موقع ، با هزینه مناسب سرلوحه ی کار خود قرار داده است.

خدمات قالیشویی و شستشو فرش در قالشویی خوشنام :

شستشو  فرش دستبافت ، شستشو  فرش ماشینی ، شستشو  فرش ابریشم ، شستشو  فرش خارجی و شتشو تابلو فرش

فرش های دستباف یکی از سوقات و صنایع قدیم ایرانیان بوده است.لذا مراقبت و شستشو فرش های دستبافت از باقی فرش ها دقت و توجه بیشتری نیاز دارد.

شستشوی  فرش دستبافت به علت بافت طبیعی و رنگ های طبیعی استفاده شده در فرش نسبت به فرش ماشینی کمی سخت تر است. لذا ابتدا با دستگاه های مخصوص فرش را خاک گیری میکنند . سپس برای جلوگیری از رنگ دادن فرش ،ابتدا فرش را با محلول مخصوص شتشو و آب کشی میگردد. پس اگر شستشوی اصولی  فرش های دستباف برایتان مهم است با ما تماس بگیرید.

شستشوی انواع فرش-قالیشویی خوشنام

فرشهای ماشینی  به اشکال و انواع مختلفی دسته بندی میشوند. اصلی ترین آن ها :

فرش ماشینی معمولی

فرش ماشینی فانتزی

فرش ماشینی ابریشم

شستشوی فرش ماشینی به علت استفاده از رنگ های صنعتی نسبت به فرش فانتزی و ابریشم راحت تر است.ولی فرش های ابریشم و فانتزی همانند شساشوی فرش دستبافت است زیرا امکان رنگ دادن در این نوع فرش ها نیز وجود دارد.

هنگاهی که فرش ها تحویل همکاران ما میشود ، ابتدا از لحاظ پارکی،سوختگی و .. بررسی میگردند و اقدام به ترمیم  میشود.تا در شستشو آسیب بیشتری به فرش ها وارد نگردد.سپس فرش ها خاک گیری میشوند و توسط دستگاه های تمام مکانیزه و مدرن و تحت نظر منخصصان دوره دیده ما شستشو میگردند.

۶ دیدگاه‎‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *