قالیشویی خوشنام-ترمیم فرش

قالیشویی خوشنام-ترمیم فرش


رفوگری و ترمیم فرش یکی از بهترین راهکارها برای احیای فرش های آسیب دیده شما از نظر ارزش مالی و البته ظاهری است. در این مقاله می خواهیم درباره این موضوع که یکی از خدمات قالیشویی خوشنام است با شما سخن بگوییم.پس با ما همراه باشید.

رفو گری و‎ ترمیم فرش

شاید برای شما و البته بیشتر خانم های خانه دار پیش آمده باشد که فرش یا قالی شما در اثر ضربه، سوختگی، رنگ و مواد شیمیایی و یا عواملی از این دست آسیب دیده و از ظاهر افتاده باشد. در چنین شرایطی شما معمولا به عنوان اولین گزینه ناامید می شوید و هیچ کاری انجام نمی دهید. سپس بعد از چند دقیقه با امتحان کردن روش های سنتی و غیر کارآمد نتیجه ای دریافت نمی کنید و به همین راحتی به فکر تعویض فرش می افتید!

دست نگه دارید و کار را به متخصص خود بسپارید. خرابی های و موارد عامل ایجاد لکه یا سوختگی روی فرش شما به وسیله رفوگری و ترمیم فرش قابل حذف هستند. قالیشویی های و مراکز معتبری در شهر تهران با تجربه بالا و با استفاده از نیروی انسانی بسیار متخصص خدمات ترمیم فرش های شما را انجام داده و فرش را در شکل قبلی خود به شما تحویل می دهند.

ترمیم و رفوگری فرش

خدمات مذکور در بالا شامل ترمیم و بازسازی ریشه های فرش، بازسازی و و رفع سوختگی فرش با استفاده از روش های مخصوص، رفوگری، رنگ برداری، چرم دوزی و…. است. این خدمات بر اساس میزاب آسیب فرش و قالی شما زمان های متفاوتی خواهد داشت و به طبع آن دارای هزینه های متفاوتی نیز هست. اما مطمئن باشید شما با اقدام در زمینه رفوگری و ترمیم فرش، نسبت به خرید فرش جدید از نظر مالی بسیار سود خواهید کرد!
برا ثبت سفارشات ترمیم و رفوگری فرش با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *